PROSPERITO

Czy to Twoja firma?

PROSPERITO praca

Kraków
PROSPERITO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy PROSPERITO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROSPERITO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PROSPERITO

Siedziba główna w Krakowie

Praca PROSPERITO - oferty archiwalne

  • Administrator zarządca nieruchomości wspólnot mieszkaniowych

    PROSPERITO
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Prosperito z Krakowa poszukuje administratora/zarządcy nieruchomości.

      Zakres obowiązków

      • obsługa mieszkańców w zakresie bieżących spraw

      • współpraca z podwykonawcami firmy i kontrola ich pracy

      • przygotowywanie i prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych

      • koordynowanie remontów i modernizacji w administrowanych obiektach

      • zamawianie materiałów i usług dla nieruchomości

      • planowanie i organizowanie przeglądów nieruchomości

      • wsparcie przy pracy działu księgowego firmy

      • wyjazdy na teren administrowanych nieruchomości

      Wymagania

      • solidne i rzetelne podejście do codziennych obowiązków

      • dokładność i skuteczność w wykonywaniu zadań

      • łatwość pracy z komputerem oraz aplikacjami mobilnymi, bardzo dobra znajomość obsługi programu pocztowego, pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)

      • znajomość programu Lokale mile widziana

      • terminowość, kultura pracy z klientem oraz kultura osobista

      • umiejętność właściwego ustalania priorytetów swoich obowiązków

      • prawo jazdy kat. B

      • mile widziana znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • przyjazne warunki pracy w zgranym zespole

      • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego i zdobycia wszechstronnego doświadczenia, dzięki zróżnicowaniu zadań

Pracodawcy w Krakowie