Kasztelanka S.A. Ilona Perzanowska Adrian Dąbrowski

Czy to Twoja firma?

Kasztelanka S.A. Ilona Perzanowska Adrian Dąbrowski praca

Wyszków

Organizujemy, wesela, komunie, chrzciny, studniówki, rocznice, wigilie firmowe, przyjęcia biznesowe i koleżeńskie oraz inne imprezy okolicznościowe. Oferujemy również usługi cateringowe dla firm, osób prywatnych oraz przedszkoli.

Wszystkie potrawy w całości przygotowujemy w naszej kuchni! Wysoką jakość i smak naszych potraw doceniło już wiele osób, a także instytucje i firmy w Wyszkowie.

Kasztelanka S.A. Ilona Perzanowska Adrian Dąbrowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Kasztelanka S.A. Ilona Perzanowska Adrian Dąbrowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kasztelanka S.A. Ilona Perzanowska Adrian Dąbrowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Kasztelanka S.A. Ilona Perzanowska Adrian Dąbrowski

Siedziba główna w Wyszkowie

Praca Kasztelanka S.A. Ilona Perzanowska Adrian Dąbrowski - oferty archiwalne

  • KUCHARZ ZMIANOWY / SZEF KUCHNI do sali weselnej i cateringu

    • Wyszków
    • pełny etat
    • 6 000-9 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • planowanie dziennej produkcji i działań kuchni,
      • organizowanie i nadzór nad zaopatrzeniem w surowce i półfabrykaty,
      • bieżące zarządzanie kuchnią i kontrola jakości,
      • delegowanie zadań, tworzenie procesów i procedur pracy w kuchni,
      • usprawnianie pracy kuchni

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe
      • znajomość kuchni polskiej
      • wysoka kultura osobista
      • sumienność i zaangażowanie
      • umiejętność pracy w zespole
      • wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
      • pracę na podstawie umowy
      • praca całoroczna
      • rosnąca stawka w zależności od doświadczenia

Pracodawcy w Wyszkowie