Czy to Twoja firma?

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE praca

Tarczyn

W samym sercu Tarczyna, przy ulicy Warszawskiej 42, znajduje się instytucja, która każdego dnia troszczy się o zdrowie i dobrostan naszej społeczności – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Jesteśmy dumni, że możemy oferować mieszkańcom naszego miasta i okolic kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to przede wszystkim szeroki wachlarz poradni specjalistycznych, które odpowiadają na różnorodne potrzeby zdrowotne naszych pacjentów. Od kardiologii, przez diabetologię, po neurologię i wiele innych – każdy znajdzie u nas pomoc dopasowaną do swoich indywidualnych wymagań. Ponadto, dysponujemy nowoczesnymi pracowniami diagnostycznymi, w tym USG, rentgenem czy laboratorium, co pozwala na szybką i precyzyjną diagnostykę.

Zależy nam na tym, aby dostęp do naszych usług był jak najprostszy i najbardziej komfortowy, dlatego wprowadziliśmy rejestrację telefoniczną do poradni. Rozumiemy, że zdrowie nie czeka, dlatego staramy się być zawsze dostępni dla naszych pacjentów.

W naszych gabinetach pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Nasze oddziały dzienne, w tym psychiatryczny rehabilitacyjny czy terapii uzależnień, są miejscem, gdzie pacjenci mogą znaleźć wsparcie i profesjonalną pomoc.

Jesteśmy tu dla Was, aby dbać o Wasze zdrowie i pomagać w każdej sytuacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE to miejsce, gdzie zawsze możecie liczyć na fachową pomoc i ludzkie podejście.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE

Siedziba główna

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE - oferty archiwalne

  • Psycholog

    SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE
    • Łowicz
    • pełny etat
    • Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w Łowiczu nawiąże współpracę z Psychologiem -

      Psycholog

      Obowiązki

      • Diagnoza psychologiczna
      • Sporządzanie opinii psychologicznych
      • Udzielaniu pomocy psychologicznej
      • Prowadzenie dokumentacji medycznej

      Wymagania

      • Dyplom ukończenia studiów magisterskich z psychologii
      • Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
      • Mile widziane doświadczenie i staże kliniczne

      Oferujemy

      • Koordynację pacjentów i wsparcie rejestracji
      • Elastyczny czas pracy
      • Superwizje
      • Spotkania merytoryczne
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/B2B
      • Miłą i przyjazną atmosferę

Pracodawcy w Tarczynie