INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Tarczyn

Jesteśmy INNOMAC, dynamicznie rozwijającą się firmą, która z pasją podchodzi do innowacji i jakości w różnorodnych branżach. Nasza przygoda rozpoczęła się 1 marca 2019 roku w malowniczym Tarczynie, gdzie z entuzjazmem wkroczyliśmy na ścieżkę doradztwa biznesowego i produkcji. Nasze działania obejmują szeroki zakres sektorów - od produkcji wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych, poprzez zaawansowane technologicznie komputery i wyroby elektroniczne, aż do wytwarzania metalowych wyrobów gotowych i urządzeń elektrycznych. Z dumą realizujemy także specjalistyczne usługi w zakresie naprawy, konserwacji i instalowania maszyn oraz urządzeń.

Nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność jest widoczne w każdym aspekcie działalności, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie i rozwój. W INNOMAC wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nieustanne poszukiwanie lepszych rozwiązań, które sprostają oczekiwaniom naszych klientów i będą odpowiedzią na zmieniające się warunki rynkowe.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i profesjonalnymi. Nasz kapitał zakładowy, wynoszący 5 000.00 zł, stanowi solidną podstawę finansową, która pozwala nam na stabilny rozwój i inwestycje w przyszłość.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w tworzenie wartości i dostarczanie produktów oraz usług, które naprawdę robią różnicę. Choć nasza historia jest jeszcze młoda, jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest jasna, a nasze miejsce na rynku stale się umacnia.

Zapraszamy do śledzenia naszej podróży, gdyż INNOMAC to więcej niż firma – to zespół ludzi, którzy każdego dnia dążą do doskonałości, tworząc lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INNOMAC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek CNC

    • Tarczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dynamicznie rozwijający się zakład budowy maszyn dla przemysłu spożywczego poszukuje pracowników z doświadczeniem w obróbce metali na obrabiarkach sterowanych numerycznie.

      Zakres obowiązków

      • Obróbka metali na obrabiarkach sterowanych numerycznie;

      Wymagania

      • Doświadczenia w obsłudze dowolnych obrabiarek CNC, takich jak: centra obróbcze, lasery tnące, prasy krawędziowe;
      • Umiejętności czytania rysunków technicznych;

      Oferujemy

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
      • Po okresie próbnym zatrudnienie na umowie o pracę;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie;
      • Możliwość rozwoju zawodowego;
      • Dołączenie do zmotywowanego i utalentowanego zespołu;
      • Zróżnicowaną, niejednostajną, stabilną pracę;

Pracodawcy w Tarczynie