Czy to Twoja firma?

Lewiatan Mazowsze sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie w świecie "Lewiatan Mazowsze" Sp. z o.o., naszej małej oazy smaków i lokalnych produktów, gdzie codziennie dbamy o to, by nasi klienci mogli cieszyć się wyjątkowymi zakupami. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, a nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości artykułów spożywczych. Jesteśmy dumni z tego, że jako część Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, wspieramy lokalną społeczność, oferując szeroki wybór produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze zaangażowanie w dostarczanie świeżych i smacznych produktów mówi samo za siebie. Jako mikroprzedsiębiorstwo, zatrudniamy niewielką, ale wyjątkowo zaangażowaną ekipę, która każdego dnia wkłada serce w to, co robi, aby zapewnić naszym klientom nie tylko zakupy, ale prawdziwe doświadczenie. Nasz główny wspólnik, EUROCASH Spółka Akcyjna, wspiera nas w dążeniu do finansowej stabilności i rozwoju. Chociaż nie możemy podzielić się z Wami pełnymi szczegółami naszej oferty, zapewniamy, że każdy produkt na naszych półkach został starannie wyselekcjonowany, aby spełniać wysokie standardy, które sobie wyznaczyliśmy. Wierzymy, że jakość jest kluczem do sukcesu i staramy się, aby każdy klient opuszczał nasz sklep z uśmiechem i pełnym koszykiem. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Warszawie, by osobiście przekonać się o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów, które sprawią, że Wasze codzienne posiłki będą nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Do zobaczenia w "Lewiatan Mazowsze" – gdzie zakupy to prawdziwa przyjemność!

Lewiatan Mazowsze Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Lewiatan Mazowsze Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lewiatan Mazowsze Sp. z o.o.

 • Specjalista ds. rozliczeń

  Lewiatan Mazowsze Sp. z o.o.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praca od zaraz
  Aplikuj szybko
  Wygasa

Mapa Lewiatan Mazowsze Sp. z o.o.

Siedziba główna

 • Pod szyldem Lewiatan funkcjonuje w Polsce ponad 3200 sklepów dających zatrudnienie przeszło 25 000 osób. Te liczby robią wrażenie i stawiają sieć Lewiatan w gronie największych pracodawców nad Wisłą. Firma jest też przykładem, jak porozumienie hurtowników i odpowiednie decyzje biznesowe mogą zaowocować utworzeniem rynkowej potęgi.

  Historia Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan

  Polska Sieć Handlowa Lewiatan ma swoje początki w 1994 roku, gdy dziesięciu hurtowników w obawie przed zagranicznymi sieciami postanowiło utworzyć organizację zrzeszającą kupców. Nieformalna grupa w 1995 roku została zalegalizowana przez utworzenie spółki akcyjnej pod nazwą Związek Kupców i Producentów Lewiatan '94 S.A.

  W 1996 roku zdecydowano o utworzeniu sieci sklepów franchisingowych oraz utworzono oficjalne struktury łączące detal i hurt. Podmioty tworzące spółkę zaczęły kreować wspólną politykę oraz regionalne struktury operatorskie. W efekcie powstały jednolite standardy, co dało fundament pod budowę silnej sieci handlowej.

  Kolejnym przełomem w funkcjonowaniu sieci Lewiatan było uruchomienie sprzedaży towarów własnej marki. Między innymi linie własnych produktów obejmowały artykuły spożywcze oraz chemiczne. Rok 2011 przyniósł przejęcie Lewiatan Holding S.A. przez grupę Eurocash. W tym roku zdecydowano także o przeprowadzeniu szeroko zakrojonej akcji rebrandingowej mającej odmienić i unowocześnić wizerunek sieci Lewiatan.

  Video

  Działalność Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan

  PSH Lewiatan powstało w obawie przed zagranicznymi sieciami handlowymi zagrażającymi polskim przedsiębiorcom. Do dziś głównym celem spółki jest tworzenie rozbudowanej sieci franczyzowej i zrzeszanie polskich handlowców pod jedną silną marką.

  Franczyzobiorcy mają możliwość korzystania ze struktur rozbudowanej organizacji handlowej oraz z produktów markowych przygotowywanych dla Lewiatana. Sama sieć również korzysta z know-how franczyzobiorców, dzięki czemu jest w stanie udoskonalać zasady swojego funkcjonowania i opracowywać odpowiednie procedury.

  Polska Sieć Handlowa Lewiatan w liczbach:

  • ponad 3 200 - liczba sklepów franczyzowych w sieci
  • ponad 25 000 - liczba łącznie zatrudnionych osób w PSH Lewiatan
  • ok. 500 - ilość markowych produktów sieci Lewiatan
  • 13,6 mld zł - obrót sieci w 2019 roku

  Lewiatan z roku na rok rośnie w coraz większą siłę na polskim rynku. Sieć w 2019 roku osiągnęła obrót 13,6 mld zł, podczas gdy w 2015 roku obrót wynosił 9,3 mld zł. Jak widać, firma prężnie się rozwija, a do sieci dołączają kolejni przedsiębiorcy ze swoimi sklepami.

  Polska Sieć Handlowa Lewiatan szczyci się także działalnością charytatywną. Przedsiębiorstwo wspiera działalność Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, a także uczestniczy w zbiórkach żywności organizowanych przez Caritas Polska i inne organizacje charytatywne. Firma stara się także wspierać lokalne społeczności w rozwiązywaniu ich problemów.

  Sukcesy branżowe PSH Lewiatan

  Polska Sieć Handlowa Lewiatan wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana w prestiżowych plebiscytach. Między innymi sieć Lewiatan znalazła się na 17 miejscu w ostatnim rankingu "Lista 500 Rzeczpospolitej" oraz na 7 miejscu zestawienia największych polskich pracodawców. PSH Lewiatan uplasował się również na 11 miejscu "Listy 200 Największych Polskich Firm" magazynu Wprost.

  PSH Lewiatan gromadził na swoim koncie także takie wyróżnienia, jak:

  • Superbrands 2019
  • Super Marka 2017
  • Laur Konsumenta Top Marka 2016
  • Dobry Pracodawca 2016
  • Konsumencki Lider Jakości 2015

  Sieć Lewiatan nie tylko zgarniała wiele nagród, ale także z roku na rok stawała się coraz bardziej rozpoznawalna wśród Polaków. Ciągle rosnąca ilość sklepów zwiększała zasięg sieci i pozwoliła na skuteczną walkę z zagranicznymi sieciami.

  Praca w PSH Lewiatan

  Polska Sieć Handlowa Lewiatan posiada bardzo rozbudowaną sieć sklepów franczyzowych i to w nich jest zatrudniona większość z ponad 25 000 pracowników. Osoby zainteresowane pracą w Lewiatanie mogą liczyć głównie na funkcje kasjerów-sprzedawców w sklepach sieci. Jednak to nie jedyne możliwości zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie.

  PSH Lewiatan składa się z 16 spółek zarządzających siecią i tworzących struktury organizacyjne sieci. Potencjalni pracownicy mogą się starać o pracę w biurach Lewiatana bądź na magazynach wchodzących w skład logistyki firmy.

  Osoby zainteresowane podjęciem pracy w PSH Lewiatan mogą szukać aktualnych ofert pracy na stronie internetowej: https://lewiatan.pl/kariera. Sieć ogłasza się także na portalach internetowych, takich jak np. Aplikuj.pl. Mamy do czynienia ze sklepami franczyzowymi i często ich właściciele poszukują pracowników za pomocą lokalnych mediów.

  Video

  Opinie o PSH Lewiatan

  Bardzo często kandydaci do pracy przed aplikowaniem starają się poznać warunki pracy i atmosferę w danym zakładzie. W takiej sytuacji dobrze jest porozmawiać z pracownikami firmy, ale nie jest to zawsze możliwe. Znacznie łatwiej przejrzeć opinie pracowników publikowane w sieci na portalach zbierających informacje o pracodawcach.

  Warto mieć na uwadze, że wpisy na stronach z opiniami często są niczym innym, jak wylewaniem żali. Trzeba więc brać je z pewnym dystansem, ale często można z wypowiedzi byłych i obecnych pracowników wyciągnąć pewne wnioski.

  Na temat Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan również można znaleźć wpisy w internecie. Zasadniczo niemal każdy dotyczy innego sklepu, więc w kwestii atmosfery pracy wszystko zależy od placówki, w jakiej podejmie się zatrudnienie. Same warunki zatrudnienia są przeciętne i typowe dla pracy w sklepie. Dodatkowe benefity są rzadkością, wynagrodzenia nie zachwycają, ale większość wypowiedzi potwierdza, że jak na pracę w sklepie jest po prostu zwyczajnie, ani źle, ani bardzo dobrze. Praca w Lewiatanie jest stabilna, co dla wielu osób jest kluczowe.

  Źródło: www.absolvent.pl

  Kontakt do firmy Lewiatan Holding S.A.

  Interesanci mogą się kontaktować z firmą Lewiatan Holding S.A. za pomocą kilku ścieżek. Osoby chcące podjąć zatrudnienie w PSH Lewiatan mogą się posiłkować danymi udostępnianymi w ogłoszeniach o pracę. Pozostałe osoby mają możliwość skontaktowania się z centralą spółki Lewiatan Holding S.A. bądź ze spółkami regionalnymi.

  Dane kontaktowe Lewiatan Holding S.A.:

  ul. Kilińskiego 10

  87-800 Włocławek

  telefon: +48 54 412 78 21

  e-mail: sekretariat@lewiatan.pl

  reklamacje: reklamacje@lewiatan.pl

  Na stronie internetowej www.lewiatan.pl można znaleźć formularz kontaktowy oraz dane kontaktowe wszystkich spółek zrzeszonych w sieci Lewiatan. Warto również odwiedzić oficjalne kanały sieci Lewiatan w social mediach. W ten sposób można się bliżej zapoznać z produktami dostępnymi w sklepach Lewiatan oraz z działalnością sieci. Firma prowadzi również kanał poświęcony gotowaniu, w którym można znaleźć ciekawe przepisy oparte o produkty dostępne w sieciowych sklepach.

  Facebook ikona
  YouTube ikona

   

  https://www.facebook.com/psh.lewiatan/

   

   

  https://www.youtube.com/c/LewiatanPSH/featured

   

   

  Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest bardzo prężnie rozwijającą się firmą skupiającą w swoich szeregach coraz liczniejszą grupę sklepów. W ten sposób kreuje się obraz solidnego pracodawcy, któremu warto dać szansę. Na pracowników nie czekają astronomiczne zarobki, ale mogą liczyć na stabilne zatrudnienie.

Pracodawcy w Warszawie