PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA,  IRENEUSZ GIL

Czy to Twoja firma?

PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL praca

Kraków

Nasza Firma zajmuje się opomiarowaniem wody i ciepła, współpracujemy między innymi z zakładami wodociągowymi, Spółdzielniami Mieszkaniowymi, Zarządcami oraz hurtowniami.

PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL

Siedziba główna w Krakowie

Praca PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy - Doradca Techniczny

    PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma PLUS AQUA S.C o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się sprzedażą urządzeń pomiarowych (wodomierzy i ciepłomierzy).

      W związku z poszerzeniem struktur sprzedaży, poszukujemy Kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradcy Techniczno-Handlowego do naszego zespołu.

      Zakres obowiązków

      • Aktywny rozwój podległych rynków poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
      • Planowanie i realizację spotkań bezpośrednich z klientami
      • Prowadzenie negocjacji handlowych i sporządzanie umów
      • Doradztwo techniczne
      • Współpraca przy tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja
      • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

      Wymagania

      • Doświadczenia na stanowisku handlowym w branży instalacyjnej,
      • Biegłej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office,
      • Czynnego prawa jazdy kat. B,
      • Umiejętności analizy rynku oraz praktycznego wykorzystania płynących z niej wniosków,
      • Zaangażowania i orientacji na realizację założonych celów
      • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
      • Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu i motywacji do pracy w terenie,
      • Raportowania o działąniach

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premiowej
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Pracodawcy w Krakowie