Czy to Twoja firma?

Pracownia Badań Społecznych Sonda praca

Kraków

Jesteśmy Pracownią Badań Społecznych Sonda Kraków – miejscem, gdzie pasja do wiedzy i rozwój osobisty spotykają się z profesjonalizmem. Od 2013 roku z powodzeniem działamy na rynku szkoleń, oferując kursy komputerowe, zawodowe oraz dedykowane rozwojowi osobistemu. Nasze podejście do klienta jest zawsze uczciwe, a satysfakcja tych, którzy nam zaufali, jest dla nas priorytetem.

Nasza oferta to nie tylko szkolenia – to przestrzeń dla wzrostu i inspiracji. Wierzymy, że wysoka jakość edukacji jest kluczem do sukcesu, dlatego stale inwestujemy w rozwój naszych programów i metodyk. Nasz zespół to wyjątkowe połączenie ekspertów – prawników, psychologów, specjalistów ds. przemocy w rodzinie i wielu innych – którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać Twoje aspiracje zawodowe i osobiste.

Chociaż nie posiadamy międzynarodowej obecności ani certyfikatów jakości, nasze zaangażowanie w dostarczanie usług na najwyższym poziomie jest naszą wizytówką. Nasze szkolenia są odpowiedzią na realne potrzeby rynku pracy, a praktyczne umiejętności, które u nas zdobędziesz, otworzą przed Tobą nowe możliwości.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza przewaga konkurencyjna to ludzie – specjaliści z bogatym doświadczeniem praktycznym i teoretycznym, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą. Każdego dnia pracujemy na to, aby być partnerem, na którym można polegać w dążeniu do doskonałości.

Dołącz do nas i odkryj, jak możemy wspólnie kształtować Twoją przyszłość. Zapraszamy do Pracowni Badań Społecznych Sonda Kraków, gdzie rozwój i jakość idą w parze z zaangażowaniem i uczciwością. Razem możemy więcej!

Pracownia Badań Społecznych Sonda najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Pracownia Badań Społecznych Sonda

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia Badań Społecznych Sonda

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pracownia Badań Społecznych Sonda

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Pracownia Badań Społecznych Sonda
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Częstochowa
  6. Kraków
  7. Rzeszów
  8. Toruń
  9. Wrocław
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Pracownia Badań Społecznych Sonda - oferty archiwalne

  • Udział w płatnych badaniach naukowych

    • 70-100 zł / godz.
    • cała Polska
    • umowa o dzieło
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      Zapraszamy do udziału w pilotażowym badaniu naukowym dotyczącym umiejętności czytania realizowanym dla Instytutu Badań Edukacyjnych. Badanie odbywać się będą online (wypełniane samodzielnie w dogodnym terminie). Czas wypełnienia około 40 minut.

      Wymagania

      Warunki uczestnictwa:

      • wiek 20 – 64 lata
      • zakończenie nauki
      • osoby, dla których j.polski jest językiem ojczystym.

      Osoby zainteresowany prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu "Aplikuj"

      W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Pracownia Badań Społecznych SONDA, tel. 12 410 50 35, 606 458 558, email: biuro@pbs-sonda.pl

      Oferujemy

      Za udział w badaniu oferujemy wynagrodzenie 50 zł (w postaci bonu towarowego do Biedronki).

Pracodawcy w Krakowie