Czy to Twoja firma?

Gutowski Account sp. z o.o. praca

Zabrze

Witaj! Jesteśmy Gutowski Account, Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i rachunkowości. Nasza siedziba znajduje się w sercu Zabrza, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania. Choć nie podzieliliśmy się zbyt wieloma szczegółami na temat naszej oferty, możesz być pewien, że nasze doświadczenie i profesjonalizm pracowników to gwarancja najwyższej jakości usług.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy klient jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Rozumiemy, jak skomplikowany i zmienny może być świat finansów, dlatego staramy się być nie tylko doradcami, ale i partnerami, na których można polegać w każdej sytuacji.

Chociaż nie ujawniamy pełnego zakresu naszych usług, możemy zdradzić, że nasza oferta jest szeroka i dostosowana do potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając im spokój i bezpieczeństwo finansowe.

W Gutowski Account wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie się i poszerzanie wiedzy. Dążymy do tego, aby być zawsze o krok przed zmieniającymi się przepisami i trendami rynkowymi, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej i prowadzić Twój biznes ku lepszej przyszłości.

Gutowski Account Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Gutowski Account Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gutowski Account Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gutowski Account Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Gutowski Account Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Gutowski Account Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zabrze
  2. Bielsko-Biała
  3. Bytom
  4. Częstochowa
  5. Wodzisław Śląski
  6. Będzin
  7. Bydgoszcz
  8. Kraków
  9. Gliwice
  10. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Gutowski Account Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu Kadr i Płac

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Biuro Rachunkowe z Zabrza poszukuje pracownika do działu Kadr i Płac

      Pracownik będzie zapewniał obsługę kadrowo - płacową pracownikom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

      Zakres obowiązków

      · zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników w ZUS

      · naliczanie wynagrodzeń

      · rozliczenie ewidencji czasu pracy

      · współpraca i składanie deklaracji: ZUS, US, PFRON, PPK, GUS

      · prowadzenie akt osobowych

      Wymagania

      niezbędne:

      · umiejętność obsługi pakietu MS Office

      · minimum 1 rok pracy w obszarze kadrowo-płacowym

      · znajomość przepisów prawa pracy

      · umiejętność obsługi programu PŁATNIK

      · odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

      · dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

      Mile widziane:

      · wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi)

      · umiejętność obsługi programu Comarch Optima

      Zapraszamy do rekrutacji osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

      Proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz test tj. sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku w zakresie podanym w ogłoszeniu.

      Oferujemy

      × umowa o pracę na pełny etat

      × elastyczny czas pracy

      × możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu Prawa Pracy

      × praca w młodym i zgranym zespole

      × ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne PZU

      × karta MultiSport

      × szkolenia

Pracodawcy w Zabrzu