Czy to Twoja firma?

ZYKAN KAMIL NIEMCZYK praca

Świecie

Witaj, jestem częścią historii, która zaczęła się pisać w 2010 roku, kiedy to firma ZYKAN Zygmunt Niemczyk rozpoczęła swoją działalność w branży obróbki metali. Dziesięć lat później, w 2020 roku, rodzinna pasja i tradycja zostały przekształcone i odnowione, dając początek ZYKAN KAMIL NIEMCZYK, z siedzibą w malowniczym Świeciu, w województwie kujawsko-pomorskim.

Nasza działalność to nie tylko kontynuacja rodzinnej spuścizny, ale również ciągłe dążenie do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszego parku maszynowego, który łączy w sobie konwencjonalne metody obróbki z nowoczesnymi technologiami CNC. Stale inwestujemy w rozbudowę i usprawnienie naszych zasobów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy relacje z klientami. Precyzja, solidność i terminowość to kanon, który przekłada się na wysoką jakość naszej pracy. Dzięki temu, nawet nie dysponując szczegółowymi danymi na temat naszej oferty, możemy zapewnić, że każde zlecenie, zarówno wieloseryjne, jak i jednostkowe, jest realizowane z największą starannością.

Rozumiemy, że nasza branża wymaga nie tylko doskonałych umiejętności technicznych, ale także głębokiego zrozumienia potrzeb i oczekiwań klientów. Nasz wysoki poziom wiedzy i kompetencji, wynikający z wieloletniej działalności, pozwala nam na spełnienie tych oczekiwań i realizację powierzonych nam projektów.

Jesteśmy firmą, która stawia na dialog i współpracę. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają niezawodnego partnera w dziedzinie obróbki metali. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, opartą na solidnych fundamentach i wzajemnym zaufaniu.

ZYKAN KAMIL NIEMCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZYKAN KAMIL NIEMCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZYKAN KAMIL NIEMCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Frezer CNC

    Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 300-5 700 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Ślusarz

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Pracownik pakowni pomidorów (dwie zmiany)

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    Wygasa

Mapa ZYKAN KAMIL NIEMCZYK

Siedziba główna

Praca ZYKAN KAMIL NIEMCZYK - oferty archiwalne

  • Tokarz konwencjonalny

    ZYKAN KAMIL NIEMCZYK
    • Świecie
    • pełny etat
    • 7 000-9 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Obróbka elementów według dostarczonej dokumentacji

      • Kontrola jakości gotowego wyrobu

      Wymagania

      • Znajomość rysunku technicznego

      • Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy

      • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

      Oferujemy

      • Premie Świąteczne
      • Praca na 1 zmianę
      • Dodatkowe premie

Pracodawcy w Świeciu