Czy to Twoja firma?

PUH OZE-BUD Piotr Żurek praca

Świecie

Od chwili naszego debiutu na rynku w 2009 roku, PUH OZE-BUD Piotr Żurek nieustannie dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług w dziedzinie energetyki. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Świeciu, gdzie z pasją i zaangażowaniem realizujemy naszą misję dostarczania energii elektrycznej oraz kompleksowych usług elektrycznych.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć mieszkańcom i przedsiębiorstwom, oferując im niezawodne instalacje elektryczne, przyłącza elektryczne, pomiary elektryczne oraz instalacje odgromowe. Nasze usługi są synonimem rzetelności i profesjonalizmu, co potwierdza stałe grono zadowolonych klientów.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim potrzebami naszych klientów, dążąc do tego, aby każda realizacja była dokładna i spełniała najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że energia elektryczna to fundament nowoczesnego świata, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, aby zapewnić ciągłość i niezawodność dostaw.

Nasza historia to ponad dekadę doświadczeń, które pozwoliły nam wypracować solidną pozycję w branży i zdobyć zaufanie klientów. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań i zawsze jest gotowa sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

W PUH OZE-BUD Piotr Żurek wierzymy, że sukces leży w detalu i dokładności wykonania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z troską o szczegóły, co przekłada się na wysoką jakość i trwałość naszych instalacji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć bezpieczniejszą i bardziej energooszczędną przyszłość.

PUH OZE-BUD Piotr Żurek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Świecie
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PUH OZE-BUD Piotr Żurek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUH OZE-BUD Piotr Żurek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PUH OZE-BUD Piotr Żurek

Adres rejestrowy

Praca PUH OZE-BUD Piotr Żurek - oferty archiwalne

  • Pracownik Ogólnobudowlany

    PUH OZE-BUD Piotr Żurek
    • Świecie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma PUH OZE-BUD poszukuję pracownika na stanowisko pracownik ogólnobudowlany.

      Siedziba firmy: 86-111 Gruczno.
      Nr tel. 517687220

      Zakres obowiązków

      • praca na budowie,

      • praca terenowa,

      • wyjazdy w delegacje.

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe,
      • zaangażowanie,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • mile widziane prawo jazdy.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • umowę o pracę na pełny etat,
      • możliwość zakwaterowania,
      • przyjazną atmosferę.

Pracodawcy w Świeciu