Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU praca

Świecie

Jako ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU, nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to z inicjatywy Ministerstwa Sprawiedliwości otworzyliśmy nasze drzwi, aby służyć społeczności i wspierać młodych ludzi w potrzebie. Nasza placówka, położona w malowniczym mieście Świecie, jest miejscem, gdzie młodzi chłopcy zmagający się z zaburzeniami psychicznymi i innymi problemami osobowości mogą znaleźć wsparcie, zrozumienie i szansę na nowy początek.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność koncentruje się na resocjalizacji nieletnich, oferując zintegrowane usługi, które obejmują działalność resocjalizacyjną, dydaktyczną, wyrównawczo-kompensacyjną i opiekuńczą. Nasz zakład nie tylko edukuje, ale także przygotowuje wychowanków do przyszłej pracy zawodowej, współpracując z ich rodzinami, organizacjami społecznymi oraz odpowiednimi organami administracji rządowej i samorządu terytorialnego.

Jako jednostka organizacyjna Skarbu Państwa, cieszymy się stabilnością finansową, co pozwala nam skupić się na naszej misji bez obaw o przyszłość. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, przewagi konkurencyjnej czy międzynarodowej obecności, to nasza stabilność i zaangażowanie w sprawy społeczne mówią same za siebie.

W Zakładzie Poprawczym w Świeciu każdy dzień to krok naprzód w kierunku lepszej przyszłości dla naszych wychowanków. Działamy z przekonaniem, że każdy zasługuje na szansę na zmianę i rozwój. Nasza praca jest wyrazem głębokiego zaangażowania w życie społeczne i pomoc tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia na drodze do dorosłości.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej misji tworzenia lepszego jutra dla młodych ludzi, którzy stoją u progu ważnych życiowych decyzji. Razem możemy sprawić, że ich przyszłość będzie jaśniejsza.

ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Praca dla psychoterapeuty

    Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz
    • Kujawsko-Pomorskie
    • umowa zlecenie
    • 80-90 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana

ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU - oferty archiwalne

  • Nauczyciel psycholog

    ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU
    • Świecie
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      diagnozowanie, prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej, prowadzenie badań, wspomaganie tarapii uzależnień, opieka merytoryczna nad studentami, prowadzenie dokumentacji, umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych, umiejętność nawiązywania relacji z odbiorcą, umiejętność konstruowania opinii psychologicznych, przestrzeganie etyki zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: umiejętność pracy z trudną młodzieżą, wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 do 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pensun 11/22, praca według harmonogramu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel pedagog

    • Świecie

      prowadzenie terapii pedagogicznej,prowadzenie zajęć psycoedukacyjnych,diagnozowanie, prowadzenie badań, wspomaganie tarapii uzależnień, opieka merytoryczna nad studentami, realizowanie procesu usamodzielniania wychowanków, umiejętność konstruowania opinii pedagogicznych, prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie etyki zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: resocjalizacja

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: pensum 11/22, praca według harmonogramu

Pracodawcy w Świeciu