Czy to Twoja firma?

Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki praca

Świecie

Od naszego założenia w 2005 roku, w malowniczym Wielkim Konopacie, Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki nieustannie dąży do innowacji i doskonałości w produkcji technicznych wyrobów tekstylnych i metalowych. Nasza specjalność to klipsy do zamykania osłonek wędliniarskich oraz pętelki wędliniarskie na roli z przędzy polipropylenowej, które zyskały uznanie w branży dzięki swojej niezawodności i jakości.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji, co potwierdza wprowadzenie na rynek klipsów aluminiowych CLIPSAR. Te unikalne produkty są wynikiem naszego zaangażowania w badania i rozwój, wspierane przez środki Unii Europejskiej. Dzięki nim, nasze klipsy wędliniarskie wyróżniają się na tle konkurencji, oferując naszym klientom nie tylko wyższą jakość, ale i nowatorskie rozwiązania.

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług, od produkcji opakowań z tworzyw sztucznych po naprawę i konserwację maszyn. Jesteśmy także obecni w sprzedaży hurtowej, dostarczając produkty, które wspomagają prowadzenie działalności gospodarczej naszych klientów.

W Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki zawsze stawiamy na rozwój. Każdy projekt, który realizujemy, jest krokiem naprzód w naszym dążeniu do doskonałości. Nasze produkty są wyrazem pasji i zaangażowania, które wkładamy w każdy etap produkcji.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszych innowacyjnych rozwiązań, które mogą przyczynić się do wzrostu i sukcesu Państwa działalności. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla branży przemysłowej.

Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Aleksandrów Kujawski
  5. Poznań
  6. Bochnia
  7. Kalisz
  8. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Probitech Poland Corp. Sebastian Górecki - oferty archiwalne

  • Doradca Techniczno - Handlowy

    • Świecie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Probitech Poland Corp. jest stabilną firmą z ponad 15-letnim doświadczeniem i międzynarodowym zasięgu. Produkujemy i oferujemy innowacyjne, opatentowane produkty opakowaniowe dla branży przetwórstwa mięsnego. Jesteśmy specjalistami w zakresie zamykania osłonek wędliniarskich. W pracy ważne jest dla nas partnerstwo, współpraca, uczciwość i wiarygodność.

      W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

      Doradca Techniczno-Handlowy

      Zakres obowiązków

      Jeśli cenisz sobie:

      • Sprzedaż rozumianą jako doradztwo i wsparcie,
      • Troskę o partnerów biznesowych i budowanie pozytywnych relacji opartych na przewidywalności, rzetelności i zaufaniu,
      • Partnerstwo w negocjacjach i poszukiwanie rozwiązań korzystnych dla obu stron,
      • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu tak, by osiągnąć oczekiwane rezultaty.

      …to czekamy właśnie na Ciebie!

      Wymagania

      Oczekujemy, że posiadasz:

      • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa mięsnego),
      • Umiejętności: komunikowanie korzyści, diagnoza potrzeb klienta, przygotowanie oferty handlowej, reagowanie na obiekcje, aktywne słuchanie,
      • Sukcesy sprzedażowe poparte wynikami,
      • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do spotkań z klientami w całym kraju.
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Umowa o pracę,
      • Pracę w stabilnej, bezpiecznej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • Przyjazną atmosferę opartą na szacunku, otwartości i współpracy,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
      • Szkolenia produktowe i sprzedażowe,
      • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Specjalista ds. utrzymania ruchu

    • Świecie
    • Probitech Poland Corp. jest stabilną firmą z blisko 15-letnim doświadczeniem o międzynarodowym zasięgu. Produkujemy i oferujemy innowacyjne, opatentowane produkty opakowaniowe dla branży przetwórstwa mięsnego. Jesteśmy specjalistami w zakresie zamykania osłonek wędliniarskich. Wiemy wszystko o klipsownicach, klipsach i pętelkach. W pracy ważne jest dla nas partnerstwo, współpraca, uczciwość i wiarygodność.

      W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych poszukujemy osób na stanowisko:

      Specjalista ds. utrzymania ruchu

      Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Aplikuj, przesyłając swoje CV z listem motywacyjnym na adres mailowy: biuro@probitech.pl

      do dnia 30 listopada 2021r do godz. 12.00

      Zadania przed Tobą:

      • Utrzymania ciągłości bezawaryjnej pracy parku maszynowego,
      • Serwis i konserwacja maszyn,
      • Współpraca z działem produkcji.

      Wymagania

      • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Znajomości budowy i konstrukcji maszyn,
      • Umiejętności czytania rysunków technicznych,
      • Samodzielności i inicjatywy przy realizacji powierzonych zadań.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

Pracodawcy w Świeciu