Czy to Twoja firma?

NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Cieszyn

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży stolarki budowlanej, a nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie produktów okienno-drzwiowych przekłada się na zadowolenie naszych klientów. W NOVEX INTERNATIONAL, z siedzibą w malowniczym Cieszynie, codziennie łączymy tradycję z nowoczesnością, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko podnoszą estetykę, ale i funkcjonalność każdej przestrzeni.

Nasza historia sięga 1991 roku, kiedy to zaczęliśmy kształtować lokalny rynek stolarki. Dziś, po ponad 15 latach działalności pod marką NOVEX, cieszymy się ugruntowaną pozycją, będąc synonimem jakości i niezawodności. Zaufanie, które budujemy każdego dnia, jest dla nas największym wyróżnieniem.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu stolarki okienno-drzwiowej, gdzie każdy produkt jest dla nas wyrazem rzemiosła połączonego z najnowszymi technologiami. Nasze ekipy montażowe to profesjonaliści, którzy z troską i precyzją dbają o każdy szczegół, zapewniając montaż na najwyższym poziomie. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie – od doradztwa technicznego, przez wybór odpowiednich produktów, aż po ich finalny montaż.

Choć nie określiliśmy naszej misji i wartości wprost, to każdy dzień pracy jest dla nas potwierdzeniem, że stawiamy na rozwój, innowacyjność i najwyższą jakość. Nasze produkty są odzwierciedleniem tych założeń, a zadowolenie klientów jest najlepszym świadectwem naszego zaangażowania.

W NOVEX INTERNATIONAL rozumiemy, że wybór odpowiedniej stolarki to decyzja, która wpływa na komfort i bezpieczeństwo. Dlatego z pasją podchodzimy do każdego projektu, aby dostarczyć rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się pięknem i funkcjonalnością naszych produktów. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować na co dzień.

NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Cieszyn
  3. Gliwice
  4. Katowice
  5. Bielsko-Biała
  6. Częstochowa
  7. Rzeszów
  8. Toruń
  9. Kęty
  10. Rybnik

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca NOVEX INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży internetowej

    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Tworzenie opisów produktów
      • Dbanie o wysoką jakość istniejących ofert
      • Partycypacja w budowie i realizowaniu strategii content marketingowej
      • Obsługa social mediów

      Mile widzine :

      • Doświadczenie w e-commerce
      • Obsługa Baselinkera
      • Doświadczenie w prowadzeniu social mediów
      • Umiejętność projektowania graficznego (bannery i zdjęcia do social mediów itp. )

      Wymagania

      • Kreatywność,
      • Inwencja własna w poszukiwaniu nowych rozwiązań sprzedażowych,
      • Obsługa komputera (MS Office - Word, Excel).
      • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
      • Umiejętność analitycznego myślenia

      Oferujemy

      Prowadzimy sprzedaż internetową - akcesoria do urządzeń mobilnych, sprzęt car audio - radia samochodowe, akcesoria do domu i ogrodu, elektronika użytkowa.
      Zapewniamy stabilne warunki rozwoju, pracę w młodym, kreatywnym zespole.

Pracodawcy w Cieszynie