Czy to Twoja firma?

CMC POLAND praca

Żyrardów

W sercu Polski, w malowniczym Zawierciu, znajduje się siedziba naszej firmy – CMC POLAND Sp. z o.o. Jesteśmy dumni z naszej ponad stuletniej historii, która sięga założenia Towarzystwa Akcyjnego Sosnowieckich Fabryk Rur i Żelaza w 1897 roku. Przez lata ewoluowaliśmy, dostosowując się do zmieniającego się świata i rynku, aż do momentu, gdy staliśmy się częścią rodziny Commercial Metals AG w 2003 roku.

Jako lider na rynku krajowym w branży hutniczej, nieustannie dążymy do doskonałości, co znajduje odzwierciedlenie w naszej pozycji rynkowej. Zatrudniamy około 12000 pracowników na całym świecie, co świadczy o naszej skali działania i zaangażowaniu w tworzenie wartości zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów stalowych gorąco walcowanych, takich jak walcówka, pręty, płaskowniki i siatki zbrojeniowe. Nasze produkty są synonimem jakości i innowacyjności – byliśmy pierwszymi, którzy zastosowali proces produkcji prętów żebrowanych po przewijaniu w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, ponad 92% naszego wsadu stanowi złom stalowy, co świadczy o naszym zaangażowaniu w procesy recyklingowe i świadome zarządzanie zasobami.

Posiadamy 187 lokalizacji na całym świecie, co pozwala nam na efektywną dystrybucję naszych produktów i utrzymanie silnej pozycji na rynku międzynarodowym. Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 oraz CE, które potwierdzają najwyższy standard naszych procesów produkcyjnych i zarządzania jakością.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z nowoczesnych technologii, które stosujemy w naszych procesach produkcyjnych. Wierzymy, że ciągłe inwestycje w rozwój i innowacje są kluczem do sukcesu, a nasze zaangażowanie w jakość i środowisko naturalne to fundament naszej działalności.

W CMC POLAND Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie jasna jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się rodziny klientów, partnerów i pracowników, którzy razem z nami kształtują światowy rynek hutniczy.

CMC POLAND najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Żyrardów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy CMC POLAND

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CMC POLAND

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CMC POLAND

Siedziba główna

Biuro Warszawa

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
CMC POLAND
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Zyrardów
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CMC POLAND - oferty archiwalne

  • Operator maszyn zbrojeniowych

    CMC POLAND
    • Żyrardów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Praca na hali.Zlecenie długoterminowe.Praca przy obsłudze maszyn zbrojeniowych, gięcie i cięcie na wymiar zbrojeń budowlanych.Poszukiwani:-Operatorzy maszyn zbrojeniowych,-Giętacze,-Operatorzy suwnicy z poziomu 0 .Możliwość nadgodzin, praca od Pn. do Pt. w systemie dwuzmianowym.

      Zakres obowiązków

      Operator maszyn zbrojeniowych

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie na suwnicy z poziomu ,,0,,

      Oferujemy

      Umowa na pełny etat

      5000-9000

Pracodawcy w Żyrardowie