Czy to Twoja firma?

Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie praca

Żyrardów

W sercu Żyrardowa, tam gdzie pulsują arterie komunikacyjne naszego powiatu, znajduje się instytucja, która troszczy się o to, by każda droga była bezpieczna i dostępna dla wszystkich – jesteśmy Powiatowym Zarządem Dróg w Żyrardowie. Nasza rola w społeczności jest jasna: zarządzamy infrastrukturą drogową, dbając o jej rozwój i nieustanne doskonalenie.

Choć nie dysponujemy pełną kroniką naszych początków, nasza działalność każdego dnia pisze nowy rozdział w historii regionu. Zajmujemy się nie tylko planowaniem i budową, ale także przebudową, remontem, utrzymaniem oraz ochroną dróg powiatowych. Nasze działania są fundamentem, na którym opiera się lokalna mobilność i bezpieczeństwo.

Jako zarządca dróg powiatowych, jesteśmy głęboko zakorzenieni w lokalnym rynku, gdzie nasze działania wpływają na codzienne życie mieszkańców i gości Żyrardowa. Nasze zadania obejmują także wydawanie decyzji administracyjnych, co czyni nas kluczowym ogniwem w procesie zarządzania infrastrukturą drogową.

Mimo że nie posiadamy wyraźnie zdefiniowanej misji w formie słów, nasza praca każdego dnia odzwierciedla głębokie zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Jesteśmy zespołem, który nieustannie dąży do poprawy jakości dróg, choć nie posiadamy formalnych certyfikatów, to nasze doświadczenie i zaangażowanie w projektach są naszym znakiem rozpoznawczym.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które choć nie zostały spisane jako oficjalne wartości, są dla nas oczywiste i niezmienne. Przejawiają się one w codziennej dbałości o infrastrukturę, która jest naszą wspólną odpowiedzialnością.

Jesteśmy tu, by służyć mieszkańcom i wszystkim, którzy korzystają z dróg powiatu żyrardowskiego. Zapraszamy do dialogu i współpracy – razem możemy tworzyć bezpieczne i funkcjonalne drogi, które będą służyć nam wszystkim, każdego dnia.

Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie

Siedziba główna

Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Głogówek
  2. Łódź
  3. Lublin
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie - oferty archiwalne

  • Główny księgowy 125

    • Żyrardów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      PRACA ADMINISTRACYJNA I KIEROWANIE ZESPOŁEM

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: EKONOMIA, pomaturalne/policealne, brak, kierunek: EKONOMIA, wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: EKONOMIA
      • Inne wymagania: certyfikat księgowy uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych lub świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia księg rachunkowych, w przypadku wykształcenia wyższego wymagana 3-y letnia praktyka w księgowości, a w przypadku wykształcenia średniego 6-cio letnia praktyka w księgowości, znajomość aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem jednostek sektora finansów publicznych, mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ZŁ BRUTTO + DODATEK STAŻOWY + DODATEK FUNKCYJNY
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żyrardowie