Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa

Czy to Twoja firma?

Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa praca

Jaworzno

Ventix Serwis (Ventix Serwis Tomasz Banaś Sp. J.) to istniejąca od 2014 roku polska firma świadcząca usługi serwisowe w zakresie instalacji sanitarnych, w tym instalacji HVAC i HVAC-R & I, tj. instalacji i urządzeń wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewania, nawilżania, a także układów automatycznej regulacji (automatyki).

Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie serwis / montaż

Oferty pracy Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa

Siedziba główna

Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ventix Serwis Tomasz Banaś spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Elektryk / Automatyk w branży HVAC

    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Dołącz już teraz do zespołu Ventix Serwis na stanowisko Elektryk/Automatyk branży HVAC!

      Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji elektrycznych, automatyki oraz komunikacji w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną

      • Realizacja działań konserwacyjnych i remontowych w zakresie systemów automatyki i zasilania urządzeń

      • Szybkie i efektywne usuwanie awarii, a także przeprowadzanie przeglądów technicznych zgodnie z instrukcjami urządzeń

      • Instalacja oraz podłączanie szaf sterowniczych

      • Montaż oraz łączenie elementów AKPiA

      Wymagania

      • Wykształcenie w kierunku elektrycznym/automatyki

      • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku

      • Znajomość instalacji elektrycznych, automatyki dla systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i sanitarnych będzie dużym plusem

      • Posiadanie uprawnień elektrycznych E1 w zakresie montażu i obsługi

      • Zdolność do pracy na wysokościach przekraczających 3 metry oraz manualne umiejętności

      • Prawo jazdy kategorii B.

      Oferujemy

      • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się teamie Ventix Serwis

      • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 6 tys. zł - 10 tys. zł brutto, w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności

      • Wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

      • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Serwisant urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych

    • Jaworzno
    • 5 384-8 317 zł / mies.
    • Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie? Masz doświadczenie w branży HVAC (chłodniczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i grzewczej)? Jesteś gotów do podjęcia nowych wyzwań i podnoszenia swoich kwalifikacji? Doskonale! Zostań serwisantem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych w Ventix Serwis!

      • Wykonywanie przeglądów serwisowych oraz napraw urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych i grzewczych,

      • Montaż nowych instalacji (klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, ogrzewanie),

      • Montaż instalacji elektrycznych i AKPiA,

      • Przygotowywanie protokołów z przeglądów i napraw.

      Wymagania

      • Umiejętność prawidłowej diagnozy awarii urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych (centrale wentylacyjne VRF, szaf AKPiA, szaf klimatyzacji precyzyjnej),

      • Umiejętność obsługi narzędzi potrzebnych do wykonywania prac serwisowych,

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

      • Prawo jazdy kat. B,

      • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

      • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

      • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,

      • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

      • Wykształcenie kierunkowe mile widziane,

      • Uprawnienia SEP i F-Gazy będą dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Pracę na umowę o pracę w stabilnej firmie,

      • Atrakcyjne wynagrodzenie,

      • Samochód służbowy,

      • Narzędzia pracy,

      • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji przez kursy specjalistyczne,

      • Pracę w miłym zespole.

  • Projektant instalacji HVAC

    • Jaworzno
    • Za pasją, wiedzą i doświadczeniem idzie sukces. Szukamy osoby takiej jak Ty, aby wspólnie tworzyć projekty w branży HVAC.

      • Prowadzenie prac projektowych, kierowanie pracą asystentów,

      • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,

      • Przygotowanie dokumentacji technicznej,

      • Współpraca z działem realizacji firmy,

      • Wykonywanie nadzorów na budowach.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

      • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,

      • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

      • Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi,

      • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office,

      • Umiejętność kosztorysowania (mile widziana),

      • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.

      Oferujemy

      • Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,

      • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

      • Pracę przy różnorodnych projektach,

      • Umowę o pracę,

      • Możliwość rozwoju osobistego,

      • Niezbędne narzędzia pracy,

      • Samodzielność przy realizacji zadań,

      • Przyjazną atmosferę pracy.

Pracodawcy w Jaworznie