ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI sp. j. praca

Kosów Lacki

Jesteśmy Zakładami Mięsnymi "Zakrzewscy", firmą z tradycjami, która od 1994 roku rozwija się w sercu polskiego przemysłu mięsnego. Nasza historia zaczęła się od wizji dwóch braci, Dariusza i Janusza Zakrzewskich, którzy postanowili przekuć swoją pasję do mięsa w rodzinny biznes. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, a nasz nowoczesny zakład produkcyjny w Kosowie Lackim to owoc pracy i zaangażowania całego naszego zespołu.

Specjalizujemy się w skupie i uboju zwierząt rzeźnych, a nasze półtusze wieprzowe, mięsa drobne, elementy wieprzowe i wołowe, ćwierci wołowe, tusze cielęce, ośrodki wieprzowe i wołowe oraz elementy drobiowe to tylko część naszej bogatej oferty. Dbamy o to, aby każdy produkt, który opuszcza nasze zakłady, był synonimem najwyższej jakości. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Jako liderzy polskiego rynku mięsnego, jesteśmy dumni z naszej pozycji. Nasze produkty trafiają do odbiorców w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Południowej, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i szerokich uprawnieniach eksportowych. Działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości BRC i IFS oraz systemem HACCP, co gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych wyrobów.

W Zakładach Mięsnych "Zakrzewscy" łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny wyposażony jest w zaawansowane technologie, a nasza wysoko wykwalifikowana kadra to gwarancja pełnej powtarzalności procesu produkcji. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozumiemy, że sukces w przemyśle mięsnym to nie tylko doskonałe produkty, ale również odpowiedzialność i zaangażowanie. Dlatego oferujemy własny transport drogowy, aby zapewnić najwyższą świeżość i jakość dostarczanych mięs. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnej społeczności i środowiska, w którym działamy.

W Zakładach Mięsnych "Zakrzewscy" każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty, które są nie tylko smaczne, ale i wyprodukowane z szacunkiem dla tradycji, ludzi i środowiska. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechatronik Kosów Lacki
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk - Hauselektriker

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    Wygasa

Mapa ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Mechanik/ Mechatronik/ Automatyk

    • Kosów Lacki
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    • Zakłady Mięsne Zakrzewscy z siedzibą w Kosowie Lackim zatrudnią pracowników na stanowiska mechanika/ mechatronika/ automatyka

      Zakres obowiązków

      • produkcja i naprawa nowoczesnych urządzeń łączących mechanikę z automatycznymi systemami sterowania
      • tworzenie i recenzowanie dokumentacji technicznej urządzeń i układów mechatronicznych;
      • dobór elementów, modułów i podzespołów do systemów mechatronicznych;
      • udział w testowaniu;
      • instalacja programów sterujących i nadzór nad nimi;
      • kontrola prawidłowości w pracy urządzeń;
      • ocena stanu technicznego.

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie odpowiednie wykształcenie
      • umiejętność logicznego myślenia i analizowania faktów;
      • kreatywność
      • umiejętność koncentracji
      • cierpliwość
      • zdolności manualne

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • możliwośc uczestnictwa w szkoleniach
      • ubezpieczenie grupowe
      • pracę w nowoczesnym zakładzie

Pracodawcy w Kosowie Lackim