Czy to Twoja firma?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego ZACZYKsp. z o.o. praca

Łabowa

Od ponad trzech dekad Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Zaczyk” jest synonimem doskonałości w branży wołowiny. Nasza rodzinna firma, z głęboko zakorzenionymi tradycjami, rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku w malowniczej Łabowej. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w uboju i rozbiorze mięsa wołowego, a nasze produkty – od soczystych burgerów wołowych, przez aromatyczne steki, po mięso mielone IQF – zdobywają uznanie smakoszy. Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów, wprowadziliśmy również do oferty burgery Vege, które cieszą się rosnącą popularnością.

Jako lider na rynku, zatrudniamy około 300 wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu każdy produkt wychodzący z naszych linii produkcyjnych jest wyrazem rzetelności i trwałości – wartości, które są dla nas fundamentem. Dążymy do perfekcji, śledzimy najnowsze trendy żywieniowe i nieustannie ulepszamy nasze procesy produkcyjne, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Misją, która nas prowadzi, jest budowanie marki rozpoznawalnej na całym świecie jako synonimu jakości i dbałości o środowisko naturalne. Nasze zaangażowanie w ochronę przyrody przejawia się w każdym aspekcie działalności, od wyboru surowców po finalny produkt.

Z dumą patrzymy na naszą międzynarodową obecność – produkty „Zaczyk” znajdują się na stołach w wielu krajach Europy, co jest potwierdzeniem zaufania i wysokiej pozycji naszej marki. Nasz zakład wybudowany został zgodnie z najnowszymi technologiami i wymaganiami UE, co zapewnia nie tylko konkurencyjność, ale także bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych wyrobów.

W „Zaczyk” łączymy pasję z innowacyjnością, tradycję z nowoczesnością, a wszystko to dla zadowolenia naszych klientów i partnerów biznesowych. Zapraszamy do poznania naszej historii i doświadczenia smaku produktów, które są naszą dumą i wizytówką.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego ,,ZACZYK''sp. z o. o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Zakład Przetwórstwa Mięsnego ,,ZACZYK''sp. z o. o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Przetwórstwa Mięsnego ,,ZACZYK''sp. z o. o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Zakład Przetwórstwa Mięsnego ,,ZACZYK''sp. z o. o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Przetwórstwa Mięsnego ,,ZACZYK''sp. z o. o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Gorlice
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zakład Przetwórstwa Mięsnego ,,ZACZYK''sp. z o. o - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Marketingu

    • Łabowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Szukamy kreatywnego i zaangażowanego Specjalisty ds. Marketingu który dołączy do naszej firmy zajmującej się sprzedażą mięsa wołowego. Jeśli jesteś pasjonatem marketingu, to jesteśmy zainteresowani Twoim udziałem w naszym zespole.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych.
      • Zarządzanie kampaniami promocyjnymi.
      • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi.
      • Analiza rynku i konkurencji.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu lub pokrewnych dziedzin.
      • Umiejętność tworzenia strategii marketingowych.
      • Znajomość narzędzi marketingowych i obsługi mediów społecznościowych.
      • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i kariery zawodowej.
      • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
      • Przyjazne środowisko pracy.

Pracodawcy w Łabowej