Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK sp. z o.o. praca

Łabowa

Od ponad trzech dekad Zakład Przetwórstwa Mięsnego „ZACZYK” jest dumnie zakorzeniony w tradycji i rodzinnych wartościach, jednocześnie nieustannie patrząc w przyszłość. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to z pasji do jakości i rzetelności zrodził się pomysł na stworzenie firmy, która z czasem stała się znaczącym graczem na rynku wołowiny. W 2003 roku wybudowaliśmy nowoczesny zakład rozbioru mięsa w Łabowej, który stał się sercem naszej działalności.

Jako producent, jesteśmy dumni z naszego asortymentu, który obejmuje steki wołowe, burgery wołowe, mięso mielone IQF oraz innowacyjne burgery Vege. Nasze produkty to wynik ciągłego dążenia do perfekcji i podążania za nowymi trendami żywieniowymi. Zatrudniając około 300 pracowników, każdego dnia dbamy o to, by nasze wyroby spełniały najwyższe standardy jakości i świeżości.

Misja, którą się kierujemy, to budowanie marki jako synonimu jakości, rzetelności i trwałości. Jesteśmy przekonani, że sukces osiąga się nie tylko przez doskonałość produktów, ale także poprzez dbałość o środowisko naturalne i etyczne prowadzenie biznesu. Nasze wartości to fundament, na którym opieramy każdą decyzję – od przestrzegania zobowiązań biznesowych po ochronę informacji i interesów naszych klientów.

Nasza pozycja na rynku jest silna nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Eksportujemy nasze wyroby do wielu krajów Europy, co świadczy o uznaniu, jakim cieszą się nasze produkty poza granicami kraju. Dążymy do bycia liderem w sprzedaży mięsa wołowego i produktów wołowych, a nasza konkurencyjna przewaga wynika z wykorzystywania najnowszych technologii i spełniania wymagań technologicznych i organizacyjnych Unii Europejskiej.

W Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego „ZACZYK” łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc produkty, które są wyrazem naszej pasji i zaangażowania. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali jakości „ZACZYK”.

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Dębica
  4. Nowy Sącz
  5. Swidnica
  6. Trzcianka
  7. Rzeszów
  8. Wrocław
  9. Bielsko-Biała
  10. Wałcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ZACZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Masarz-wykrawacz-rzeźnik

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACE ZWIĄZANE Z OBRÓBKĄ MIĘSA

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu żywca

    • Dębica

      PRACA ZE ZWIERZĘTAMI, ROZŁADUNEK ZWIERZĄT

      Wymagania

      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN

Pracodawcy w Łabowej