Czy to Twoja firma?

K&Sz Management s.c. Kamil Kanclerz Marcin Szubert praca

Przyszowice

Witaj! Jesteśmy K&Sz Management, zespołem profesjonalistów z siedzibą w malowniczych Przyszowicach, których pasją jest energetyka i nowoczesne rozwiązania biznesowe. Specjalizujemy się w byciu Partnerem Biznesowym ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej, co oznacza, że wspieramy przedsiębiorstwa w efektywnym zarządzaniu ich potrzebami energetycznymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych, którzy poszukują elastycznych form współpracy, jak i tych, którzy potrzebują dodatkowej lub dorywczej pracy.

Rozumiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest energia elektryczna i jej wpływ na rozwój biznesu. Dlatego też stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dopasowując umowy o dzieło tak, aby odpowiadały specyficznym potrzebom i oczekiwaniom. Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach doświadczenia i wiedzy, które pozwalają nam budować długotrwałe relacje z partnerami.

Choć nie możemy teraz podzielić się pełną historią naszego rozwoju, liczba naszych zadowolonych klientów nieustannie rośnie, co jest dla nas najlepszym świadectwem jakości świadczonych przez nas usług. W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są odzwierciedleniem naszych niezapisanych jeszcze wprost wartości – profesjonalizm, zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości.

W K&Sz Management wierzymy, że nasza praca to nie tylko transakcje, ale przede wszystkim ludzie i relacje, które z nimi budujemy. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym wysiłkom możemy osiągnąć więcej i przyczynić się do lepszego jutra.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby energetyczne i wspierać Twój biznes na każdym kroku. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

K&Sz Management spółka cywilna Kamil Kanclerz Marcin Szubert najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy K&Sz Management spółka cywilna Kamil Kanclerz Marcin Szubert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K&Sz Management spółka cywilna Kamil Kanclerz Marcin Szubert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Mapa K&Sz Management spółka cywilna Kamil Kanclerz Marcin Szubert

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
K&Sz Management spółka cywilna Kamil Kanclerz Marcin Szubert
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Ruda Śląska
  3. Kraków
  4. Knurów
  5. Gliwice
  6. Warszawa
  7. Wrocław
  8. Bielsko-Biała
  9. Chorzów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca K&Sz Management spółka cywilna Kamil Kanclerz Marcin Szubert - oferty archiwalne

  • Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej

    • Przyszowice
    • umowa o dzieło
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • 20 000-30 000 zł / mies.
    • Jesteśmy liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom na całym świecie energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Wierzymy, że wytwarzanie energii może być innowacyjne i nie musi być szkodliwe dla otaczającego nas świata. Dążymy do stworzenia systemu energetycznego, w którym dostępne zasoby będą wykorzystywane w sposób maksymalnie efektywny. Źródła energii, takie jak słońce, wiatr, woda czy paliwa dostępne lokalnie są tuż obok nas. My umiemy je dobrze wykorzystać

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów biznesowych;
      • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych;
      • Przygotowanie ofert;
      • Realizowanie wyznaczonych celów;
      • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta;
      • Praca mobilna - w terenie;

      Wymagania

      • Umiejętność skutecznych negocjacji;
      • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
      • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągania założonych celów;
      • Dyspozycyjność;
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Samodzielność oraz odpowiedzialność;
      • Ambitne plany względem samego siebie - chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
      • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branżach takich jak energia elektryczna, gaz;

      Oferujemy

      • Wysokie wynagrodzenie (zarobki do 30 tys. netto);
      • System szkoleń pozwalający zdobyć ekspercką wiedzę dotyczącą efektywności energetycznej;
      • Elastyczny czas pracy;
      • Najlepsza na rynku oferta dla klientów;
      • Programy motywacyjno-rozwojowe;

Pracodawcy w Przyszowicach