Czy to Twoja firma?

SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI praca

Stargard

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży obróbki metali, z głębokimi korzeniami w malowniczym Stargardzie. Nasza przygoda zaczęła się 28 grudnia 1999 roku, kiedy to SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI wkroczył na ścieżkę innowacji i rzemieślniczej precyzji, aby sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie obróbki metali i pokrewnych usług.

Zajmujemy się nie tylko obróbką metali, ale także introligatorstwem, odzyskiem surowców z materiałów segregowanych, konserwacją pojazdów, a także sprzedażą hurtową i detaliczną. Nasze usługi rozszerzają się również na transport drogowy towarów oraz naprawę obuwia i wyrobów skórzanych. To zróżnicowanie jest odpowiedzią na potrzeby rynku i naszych klientów, którzy szukają kompleksowych rozwiązań pod jednym dachem.

Jesteśmy firmą, która mimo braku szeroko rozpoznawalnej misji czy zdefiniowanych wartości, codziennie dąży do doskonałości w każdym wykonywanym zadaniu. Nasze usługi są odzwierciedleniem naszej pasji do rzemiosła i precyzji, a nasza działalność jest nieustannie aktywna, co świadczy o naszej stabilności i zaangażowaniu w to, co robimy.

Chociaż nie dysponujemy danymi na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy pewni, że nasza solidna reputacja i długoletnia obecność na rynku mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak nasze usługi przyczyniają się do sukcesów naszych klientów.

W SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI, każdy projekt jest traktowany z indywidualnym podejściem, a każde zlecenie jest wyzwaniem, które przyjmujemy z entuzjazmem. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na dostarczanie usług na najwyższym poziomie, co sprawia, że klienci wracają do nas z nowymi projektami.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie jakość, rzetelność i profesjonalizm. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy

Mapa SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI

Siedziba główna

SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Olsztyn
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Pyrzyce
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SMILE F.H.U. MACIEJ MŁOTKOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik w punkcie usługowo-handlowym

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 000-8 000 zł / mies.

    • Usługi w zakresie dorabiania kluczy, wymiana baterii w urządzeniach elektronicznych (zegarki, piloty samochodowe, drobne AGD), naprawa obuwia,sprzedaż

      Zakres obowiązków

      Sprzedaż akcesoriów (latarki, noże,gadżety itp.),dorabianie kluczy,naprawa obuwia,serwis

      Wymagania

      -zręczność

      -zdolności manualne

      -zaangażowanie

      -kreatywność

      Oferujemy

      -szkolenia

      -atrakcyjne wynagrodzenie

      -system premiowy

      -praca w miłym zespole

Pracodawcy w Stargardzie