Czy to Twoja firma?

Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można praca

Stargard

W sercu zachodniopomorskiego Stargardu znajduje się miejsce, gdzie każdy może odkryć swoje możliwości - Stargardzkie Stowarzyszenie "Jednak Można". Nasza historia rozpoczęła się w 2017 roku z pragnienia tworzenia przestrzeni, gdzie pomoc społeczna łączy się z rozwojem osobistym. Od tamtego czasu nieustannie pracujemy, by wspierać tych, którzy potrzebują wsparcia, aby mogli powiedzieć "jednak można".

Specjalizujemy się w działalności edukacyjnej, sportowej, rehabilitacyjnej, naukowej i kulturalnej, koncentrując nasze wysiłki na edukacji dzieci i młodzieży. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę, by rozwijać swoje talenty i umiejętności, niezależnie od swojego pochodzenia czy sytuacji życiowej. Nasze działania są skierowane do osób niedostosowanych społecznie, uzdolnionych sportowo, niepełnosprawnych oraz tych, którzy pochodzą ze środowisk o ograniczonych możliwościach.

Jako stowarzyszenie skupiamy się na tym, co najważniejsze - na ludziach i ich potrzebach. Nie dążymy do zysku, ale do tego, by nasze działania przynosiły realne korzyści społeczne. Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność pozwala nam budować silne więzi i tworzyć środowisko, w którym każdy może się rozwijać.

Chociaż nie posiadamy wyraźnie sformułowanej misji czy określonych wartości w dostępnych materiałach, nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy przekonani, że nasza praca przyczynia się do budowania lepszego jutra dla naszych podopiecznych i całej społeczności.

W naszym podejściu do pracy kierujemy się empatią, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi do ciągłego doskonalenia naszych metod pracy, aby jak najlepiej służyć tym, którzy nas potrzebują.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności. Razem możemy więcej - "Jednak Można".

Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka inne

Oferty pracy Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można

Mapa Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można

Siedziba główna

Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Janikowo
  3. Stargard
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Stargardzkie Stowarzyszenie Jednak Można - oferty archiwalne

  • Wychowawca nocno-weekendowy

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nocna nad wychowankami Ośrodka i praca wychowawca w weekend.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: socjoterapia-resocjalizacja
      • Uprawnienia: Dyplom Kwalifikacji Pedagogicznych
      • Inne wymagania: Wykształcenie pedagogiczne kierunek socjoterapia/resocjalizacja lub chęć podjęcia uzupełnienia wykształcenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 555 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wychowawca dzienny

    • Stargard

      Praca wychowawcza od godz 04:00 do 22:00.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Stargardzie