Czy to Twoja firma?

GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO praca

Stargard

Witajcie! Jesteśmy GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO, firma zlokalizowana w sercu Stargardu, gdzie nasze codzienne działania wpisują się w dynamiczny rytm zachodniopomorskiego sektora renowacji i remontów. Nasza specjalność to prace instalacyjne elektryczne, które wykonujemy z pasją i precyzją, mając na uwadze najwyższe standardy jakości.

Nasze zaangażowanie w każdy projekt jest odzwierciedleniem naszej niezachwianej determinacji do dostarczania usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasza firma została wybrana do realizacji ważnego zadania - wykonania instalacji elektrycznej w budynku świetlicy wiejskiej w Słodkowie. To dla nas znak, że rynek docenia naszą wysoką kulturę osobistą i doskonałą jakość pracy.

Nasze sukcesy w przetargach, z łączną wartością wygranych na poziomie 17 000 zł, są świadectwem naszej stabilności finansowej i zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Choć nie możemy się podzielić informacjami o naszej historii, liczbie pracowników czy misji firmy, to możemy zapewnić, że każde zlecenie jest dla nas równie ważne i traktowane z indywidualnym podejściem.

Zapraszamy do współpracy z nami. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i estetyczna. Dajcie nam szansę pokazać, jak nasze umiejętności i doświadczenie mogą służyć realizacji Waszych wizji.

GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO

Adres rejestrowy

GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rydułtowy
  3. Stargard

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany/ pracownik wykończenia wnętrz

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace wykończeniowe wnętrz lokali; praca w godzinach od 07:00 do 15:00 na terenie powiatu stargardzkiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Elektromonter, elektryk instalacji wewnętrznych

    • Stargard

      prace instalatorskie wewnątrz lokali; praca w godzinach od 07:00 do 15:00 na terenie powiatu stargardzkiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne, kierunek: elektryczny
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 6 000 - 7 000 PLN

Pracodawcy w Stargardzie