Czy to Twoja firma?

SATIS SANDRA IDZIAK praca

Chorzów

Jesteśmy SATIS – miejscem, gdzie pasja do handlu spotyka się z zaangażowaniem w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Nasza historia rozpoczęła się w Chorzowie, przy ulicy Kurta Aldera 44, w dniu 4 lipca 2016 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, koncentrując się na handlu hurtowym i detalicznym, a nasza specjalność to różnorodne artykuły, w tym te pochodzące z dalekiego wschodu – z Chin.

W SATIS stawiamy na nowoczesność i wygodę, dlatego nasze produkty oferujemy za pośrednictwem internetu, na stronie www.otohurt.pl. Jesteśmy tu dla przedsiębiorców z całej Polski, dostarczając im towary, które nie tylko są nowe i wolne od wad, ale również legalnie wprowadzone na rynek polski. Dbamy o to, by nasze produkty zawsze spełniały wysokie standardy – bo przecież satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem.

Nasze podejście do biznesu opiera się na przewidywaniu potrzeb rynku i ciągłym dążeniu do doskonałości. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki takiej postawie możemy budować trwałe i owocne relacje z naszymi partnerami. W SATIS zawsze jesteśmy gotowi, by iść o krok dalej – nie tylko spełniać oczekiwania, ale je przekraczać.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby być firmą, której możesz zaufać. Zapraszamy Cię do współpracy z SATIS, gdzie jakość i zadowolenie klienta to nie tylko obietnice – to nasze codzienne zaangażowanie.

Oferty pracy SATIS SANDRA IDZIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SATIS SANDRA IDZIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa SATIS SANDRA IDZIAK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
SATIS SANDRA IDZIAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Poznań
  4. Gliwice
  5. Chorzów
  6. Łódź
  7. Oleśnica
  8. Bielsko-Biała
  9. Wronki

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SATIS SANDRA IDZIAK - oferty archiwalne

  • Magazynier - kierowca umowa o pracę

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy osoby na staonowisko magazyniera w hurtowni wielobranżowej.

      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 (możliwe nadgodziny)

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie towaru do wysyłki. Wysyłki paletowe oraz paczki do 30 kg

      • Utrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych towarów

      • Inwentaryzacja

      • Rozładunek dostaw (kontenerów morskich)

      • Dostawy towaru do klienta samochodem dostawczym.

      Wymagania

      • Wymagane prawo jazdy kat.B ( umiejętność kierowania samochodem dostawczym)

      • Praca tylko dla mężczyzn

      Oferujemy

      Do końca roku okres próbny - umowa zlecenie ( stawka 25 brutto), następnie od stycznia 2024 umowa o pracę z wynagrodzeniem 3700 na rękę + Premie. Płatne nadgodziny.

Pracodawcy w Chorzowie