Czy to Twoja firma?

TMJ Beata Zajic praca

Czechowice-Dziedzice

Witajcie w świecie TMJ Beata Zajic, gdzie różnorodność i pasja do tworzenia niezwykłych doświadczeń łączą się, tworząc niezapomniane wspomnienia dla naszych klientów. Nasza podróż rozpoczęła się 8 listopada 2021 roku w malowniczych Czechowicach-Dziedzicach, gdzie z entuzjazmem wkroczyliśmy na ścieżkę przedsiębiorczości, aby dostarczać produkty i usługi, które ubogacają codzienne życie.

Nasza oferta jest tak różnorodna, jak potrzeby i zainteresowania naszych klientów. Od sprzedaży detalicznej, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, po usługi pocztowe i kurierskie, które zapewniają, że ważne przesyłki dotrą na czas. W naszych ruchomych placówkach gastronomicznych serwujemy smaki, które zadowolą każde podniebienie, a nasze pozostałe usługi gastronomiczne gwarantują, że każde przyjęcie czy spotkanie będzie miało wyjątkowy charakter.

Jesteśmy również miejscem, gdzie kreatywność spotyka się z techniką – nasza działalność fotograficzna pozwala uchwycić te ulotne momenty, które chcecie zachować na zawsze. A dla tych, którzy pragną rozwijać swoje talenty, oferujemy edukację artystyczną i sportową, która inspiruje i motywuje do przekraczania własnych granic.

Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na najlepszy start w życiu, dlatego nasza opieka dzienna nad dziećmi jest miejscem, gdzie maluchy mogą bezpiecznie się bawić, uczyć i rozwijać pod czujnym okiem naszych opiekunów.

Wszystko, co robimy, jest podyktowane pragnieniem dostarczania wyjątkowych doświadczeń i budowania trwałych relacji z naszymi klientami. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest wykonywany z największą starannością i zaangażowaniem.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności TMJ Beata Zajic, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a każdy klient jest traktowany jak członek rodziny. Razem możemy tworzyć historie pełne pasji, radości i niezapomnianych chwil.

TMJ Beata Zajic najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy TMJ Beata Zajic

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TMJ Beata Zajic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TMJ Beata Zajic

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
TMJ Beata Zajic
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Czechowice-Dziedzice
  4. Wrocław
  5. Kęty
  6. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca TMJ Beata Zajic - oferty archiwalne

  • Pracownik sali zabaw

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK SALI ZABAW/ANIMATOR

      Praca na 20h w tygodniu

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta
      • dbanie o czystość miejsca pracy
      • obsługa kasy fiskalnej
      • obsługa kawiarni
      • animacje

      Wymagania

      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem •zorganizowanie i pracowitość
      • dyspozycyjność - praca zmianowa oraz w weekendy
      • umiejętności pracy w grupie
      • orzeczenie lekarskie/ książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      Pracę na około 20h tygodniowo

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach