GLOBAL POINT RAFAŁ MORAS

Czy to Twoja firma?

GLOBAL POINT RAFAŁ MORAS praca

Gliwice

Firma GLOBAL POINT od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem przemysłu, swoją ofertę kierując zarówno do firm produkcyjnych, warsztatów, zakładów przemysłowych, jak i do podmiotów indywidualnych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a naszym najważniejszym celem jest satysfakcja klientów.

Duży nacisk stawiamy na jakość wykonywanych usług, a dzięki stale poszerzanemu asortymentowi w ofercie, jesteśmy w stanie zaspokoić w całości zapotrzebowanie firm. Nawiązując współpracę nasi klienci mogą liczyć na rzetelność, terminowość, wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny.

Oferty pracy GLOBAL POINT RAFAŁ MORAS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLOBAL POINT RAFAŁ MORAS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa GLOBAL POINT RAFAŁ MORAS

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdańsk
  5. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GLOBAL POINT RAFAŁ MORAS - oferty archiwalne

  • Tokarz-Frezer

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Dobór odpowiedniego surowca w zależności od wytwarzanego elementu.

      • Przygotowanie maszyny do użycia.

      • Toczenie gwintów.

      • Obróbka drobnych elementów.

      • Przecinanie otworów.

      • Konserwacja maszyn, usuwanie małych usterek.

      • Nadzorowanie pracy maszyn

      • Toczenie i frezowanie na obrabiarkach konwencjonalnych.

      • Wykonywanie detali, części maszyn, według dokumentacji lub powierzonego wzorca.

      • Uzbrajanie i wymiana narzędzi obróbczych wraz z kontrolą ich zużycia.

      • Obsługa narzędzi pomiarowych

      • Spawanie elementów metalowych zgodnie z dokumentacją techniczną i rysunkiem technicznym.

      • Przygotowanie materiałów do spawania.

      • Ustalenie odpowiednich parametrów spawania (np. prąd, napięcie).

      • Kontrola jakości wykonanych spoin.

      • Diagnozowanie usterek mechanicznych.

      • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń mechanicznych.

      • Montaż i demontaż podzespołów mechanicznych.

      Wymagania

      • Zrozumienie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

      • Doświadczenie w toczeniu różnych materiałów.

      • Znajomość obsługi obrabiarek tokarskich.

      • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

      • Precyzja i dokładność w wykonywaniu toczenia.

      • Doświadczenie w frezowaniu różnych materiałów.

      • Znajomość obsługi obrabiarek frezarskich.

      • Precyzja i dokładność w wykonywaniu frezowania.

      • Doświadczenie w spawaniu różnych materiałów.

      • Znajomość różnych technik spawania (MMA, MIG, MAG).

      • Precyzja i dokładność w wykonywaniu spoin.

      • Doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn i urządzeń mechanicznych.

      • Znajomość różnych narzędzi mechanicznych.

      • Umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych.

      • Precyzja i dokładność w wykonywaniu napraw.

      Mile widziane

      • Mile widziana umiejętność pracy samodzielniej jak i w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności.
      • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
      • Ubezpieczenie na życie.

Pracodawcy w Gliwicach