Czy to Twoja firma?

VILEGIS KH SPÓŁKA Z O.O. praca

Kobyłka

Jesteśmy Vilegis KH, Twoim zaufanym partnerem w świecie liczb i finansów. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Kobyłce, gdzie od 2021 roku nieustannie dbamy o to, aby księgowość naszych klientów była prowadzona z największą starannością i profesjonalizmem. Nasza misja jest jasna i prosta – zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym, zawsze z naciskiem na indywidualne podejście i zrozumienie unikalnych potrzeb każdego klienta.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksową obsługę księgową, która jest dostosowana do Twojej działalności. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy zarządzasz spółką z o.o., możemy Cię wesprzeć – i to w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasze usługi księgowe dla działalności gospodarczych zaczynają się już od 70 zł miesięcznie, a dla spółek z o.o. od 350 zł miesięcznie.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i wiedzy, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasz zespół, kierowany przez wspólników Grzegorza Andrzeja Uszkura i Małgorzatę Magdalenę Wójtowicz, codziennie dąży do tego, aby każda liczba na Twoich dokumentach była dokładnie tam, gdzie powinna.

Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w kwestiach finansowych, dlatego zawsze stawiamy na transparentność i otwartą komunikację. Chcemy, abyś czuł się pewnie, wiedząc, że Twoje sprawy księgowe są w dobrych rękach.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, nasze zaangażowanie i podejście do klienta pozwalają nam budować solidne fundamenty dla przyszłych sukcesów. Jesteśmy tu, aby wspierać Twój biznes, pomagać w jego rozwoju i świętować każde osiągnięcie razem z Tobą.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej!

VILEGIS KH SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kobyłka
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy VILEGIS KH SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VILEGIS KH SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Mapa VILEGIS KH SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
VILEGIS KH SPÓŁKA Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wołomin
  2. Warszawa
  3. Kobyłka
  4. Wrocław
  5. Sierpc

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca VILEGIS KH SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Samodzielna księgowa

    • Kobyłka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Biuro Rachunkowe - lokalizacja: Kobyłka - w związku z dynamicznym rozwojem, zapraszamy kolejnych pracowników na stanowisko: Samodzielna Księgowa/Księgowy

      Praca hybrydowa lub stacjonarna- etat lub B2B. Elastyczne godziny pracy.

      System księgowy COMARCH OPTIMA.

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT oraz wszelkich innych niezbędnych ewidencji

      • prowadzenie zapisów w księgach handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

      • prowadzenie zapisów w księgach podatkowych

      • przygotowywanie sprawozdań finansowych

      • przygotowywanie rocznych rozliczeń PIT36/PIT36L/PIT28

      • bieżąca komunikacja z klientami biura oraz US i ZUS

      Wymagania

      • znajomość przepisów prawa podatkowego i prawa bilansowego

      • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firm

      • dobra organizacja pracy własnej

      • skrupulatność i dokładność

      • umiejętność sporządzania sprawozdania finansowego będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • adekwatne do posiadanego doświadczenia

      • możliwośćpracy hybrydowej

      • elastyczne godziny pracy

      • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • szkolenia

Pracodawcy w Kobyłce