Early Stage Stare Babice

Czy to Twoja firma?

Early Stage Stare Babice praca

Stare Babice

Filia Early Stage w Starych Babicach (powiat warszawski zachodni) prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży. Nasza siedziba główna miesci się w samym centrum Starych Babic przy ul. Piłsudskiego 16a. Uczymy również w lokalach w Zielonkach-Parceli oraz Izabelinie, a także w Szkole Podstawowej w Zaborowie.

Early Stage Stare Babice najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Stare Babice
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Early Stage Stare Babice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Early Stage Stare Babice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Early Stage Stare Babice

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Early Stage Stare Babice - oferty archiwalne

  • Lektor/ka języka angielskiego - Izabelin/Stare Babice/Zaborów/Zielonki

    • Stare Babice
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 85-110 zł / godz.
    • Pracuj w Early Stage! Szkole nagrodzonej godłem FRIENDLY WORKPLACE 2022!

      Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Obecnie prowadzimy blisko 850 placówek w całej Polsce. Naszym nauczycielom oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju i awansu finansowego.

      Obecnie prowadzimy rekrutację na r.sz 2023/24 do naszych szkół w Izabelinie, Starych Babicach, Zaborowie i Zielonkach-Parceli (powiat warszawski zachodni).

      Masz świetny angielski, ale nie masz doświadczenia w nauczaniu? Nie martw się - chętnie podzielimy się własnym. Jeśli tylko masz chęć do nauki i rozwoju - zapraszamy Cię do nas!

      Szczegóły odnośnie lokalizacji:

      IZABELIN - uczymy w lokalu przy ul. Poniatowskiego 1

      STARE BABICE – uczymy w lokalu przy ul. Piłsudskiego 16a

      ZABORÓW - uczymy w Szkole Podstawowej przy ul. Stołecznej 182

      ZIELONKI-PARCELA - uczymy w lokalu przy ul. Południowej 5

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie i prowadzenie zajeć z języka angielskiego zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Early Stage

      Wymagania

      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1/C2)
      • chęć do pracy z dziećmi lub młodzieżą

      Oferujemy

      • dobre stawki: 85-110 zł / 60 min ; 128-158 zł / 90min (brutto przy B2B);

      • różne formy współpracy (umowa zlecenie, B2B);

      • jasną ścieżkę rozwoju i awansu finansowego tj. 5-stopniowy program Talent Booster obowiązujący we wszystkich filiach szkoły w całej Polsce;

      • skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;

      • kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;

      • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

      • pracę w dowolnym wymiarze godzin - od jednej grupy po full time;

      • możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas;

Pracodawcy w Starych Babicach