Czy to Twoja firma?

ZAK-BRUK praca

Zaręby Kościelne

W sercu malowniczego Pętkowa Wielkiego, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się ZAK-BRUK – firma, która od pierwszych dni swojej działalności, czyli od 4 października 2022 roku, z pasją oddaje się tworzeniu trwałych i estetycznych przestrzeni. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług budowlanych, od wznoszenia budynków, przez budowę dróg i autostrad, aż po precyzyjne prace wykończeniowe.

Nasza oferta to przede wszystkim układanie kostki brukowej, które wykonujemy z dbałością o każdy detal, aby nasze realizacje służyły przez lata. Wylewki betonowe, które tworzymy, są synonimem solidności, a stawiane przez nas silosy na kiszonkę to gwarancja wytrzymałości. Zajmujemy się również pracami ziemnymi i działkowymi, które przekształcają każdą przestrzeń, nadając jej nowy charakter i funkcjonalność. Nasze usługi remontowe i prace wykończeniowe, w tym tynkowanie, są realizowane z troską o najmniejsze szczegóły, aby każde pomieszczenie było nie tylko piękne, ale i komfortowe.

Choć nasza historia jest dopiero na początku, to nasze zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają nam budować solidne fundamenty dla przyszłych sukcesów. W każdym projekcie, który podejmujemy, staramy się wyznaczać nowe standardy jakości i estetyki. Nasza praca to nasza pasja, a zadowolenie klientów – największa nagroda.

W ZAK-BRUK wierzymy, że każde zadanie, niezależnie od jego skali, zasługuje na pełne zaangażowanie i perfekcyjne wykonanie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania, które pozwolą nam pokazać pełnię naszych możliwości. Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

ZAK-BRUK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAK-BRUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAK-BRUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa ZAK-BRUK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAK-BRUK - oferty archiwalne

  • BRUKARZ

    ZAK-BRUK
    • Małkinia Górna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukuję pracowników fizycznych do układania kostki brukowej. Prace wykonywane są po całej Polsce. Cena od 27 zł /h w zwyż zależy od zaangażowania i umijętności pracownika. Więcej informacji pod numerem telefonu.

      Zakres obowiązków

      • układanie kostki brukowej
      • stawianie krawżnika betonowego

      Wymagania

      • sumienność
      • pracowitość

      Oferujemy

      • pokój do mieszkania

Pracodawcy w Zarębach Kościelnych