Czy to Twoja firma?

DMD MODULAR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Skawina

Od naszych skromnych początków w 2016 roku, w DMDmodular przekształciliśmy krajobraz polskiej technologii modułowej. Nasza siedziba w malowniczym Skawinie jest sercem innowacji, gdzie projektujemy i realizujemy obiekty, które przekraczają granice tradycyjnego budownictwa. Nasze dzieła – od zakwaterowań studenckich, przez hotele, aż po budynki wielo- i jednorodzinne – są nie tylko konstrukcjami, ale przestrzeniami, które inspirują i żyją razem z użytkownikami.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, gdzie nasze wieloletnie doświadczenie i sprawdzona technologia zaowocowały szeregiem krajowych i międzynarodowych nagród. To one są świadectwem naszej nieustannej pasji do doskonałości i innowacji. Nasze rozwiązania modułowe, ekologiczne i energooszczędne, są odpowiedzią na współczesne wyzwania architektoniczne i środowiskowe. W każdym projekcie, który podejmujemy, odpowiedzialność za środowisko jest dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem.

Jako część TFI Forum IV, cieszymy się stabilnością finansową, co przekłada się na wiarygodność i zaufanie, jakim obdarzają nas klienci. Nasza technologia modułowa, potwierdzona licznymi certyfikatami i akredytacjami, gwarantuje wysoką efektywność i jakość. To właśnie innowacyjne podejście do konstrukcji modułowych pozwala nam na szybką realizację projektów, które są tanie w utrzymaniu i przyjazne dla środowiska.

W DMDmodular, każdy moduł jest projektowany z myślą o przyszłości. Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję w pełni wykończonych modułów w fabryce, oraz ich montaż w docelowej lokalizacji. Dzięki temu, możemy zagwarantować, że każdy element naszych budynków jest wykonany z precyzją i dbałością o każdy detal.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz budują przyszłość z DMDmodular. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale je przekraczają, tworząc nowe standardy w budownictwie modułowym.

DMD MODULAR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Skawina
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy DMD MODULAR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DMD MODULAR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DMD MODULAR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
DMD MODULAR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DMD MODULAR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Asystent działu Produkcji

    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • DMDmodular jest jednym z liderów budownictwa modułowego w Polsce. Swoją działalność koncentruje na sektorze mieszkaniowym, hotelowym i rekreacyjnym. Spółka dynamicznie rozwija się i poszukuje ambitnych, kreatywnych, otwartych na rozwój pracowników.

      Miejsce pracy: Skawina

      Zakres obowiązków

      • wsparcie Kierownika Produkcji oraz Działu Produkcji w bieżących projektach
      • ewidencja czasu pracy podwykonawców
      • zapewnienie przestrzegania przez podwykonawców obowiązujących procedur i instrukcji
      • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

      Wymagania

      Nasze wymagania:

      • umiejętność skrupulatnej analizy danych
      • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point);
      • doskonała organizacja pracy własnej
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
      • samodzielność, dokładność i nastawienie na efekty realizowanych zadań
      • czynne prawo jazdy kat. B
      • doświadczenie/wykształcenie kierunkowe w branży budownictwa będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • Opiekę medyczną
      • Kartę Multisport
      • Wyjazdy integracyjne
      • Udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów,
      • Możliwość rozwoju w innowacyjnym sektorze budownictwa modułowego,
      • Pracę z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem;
      • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi;
      • Umowę o pracę / umowę zlecenia / umowę współpracy;
      • Niezbędne narzędzia pracy;

Pracodawcy w Skawinie