Czy to Twoja firma?

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE praca

Skawina

Jesteśmy CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE, miejscem, gdzie każda osoba znajdzie wsparcie i zrozumienie. Nasza historia rozpoczęła się 1 stycznia 2023 roku, kiedy to Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przekształcił się w nową, dynamicznie rozwijającą się instytucję. Znajdziesz nas w sercu Skawiny, gdzie z otwartymi ramionami wychodzimy naprzeciw potrzebom naszej społeczności.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług społecznych, które obejmują pomoc społeczną, wsparcie dla rodzin, seniorów, osób niesamodzielnych, a także działania na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zajmujemy się również profilaktyką zdrowotną i problemami uzależnień, bo zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne naszych mieszkańców.

Wyróżnia nas model wielosektorowej współpracy, który pozwala na integrację działalności z zakresu usług społecznych, profilaktyki zdrowotnej i przeciwdziałania uzależnieniom. Dzięki temu możemy działać efektywniej, redukując koszty i jednocześnie podnosząc jakość naszych usług. Jesteśmy przekonani, że taka synergia przynosi najlepsze efekty i pozwala na stworzenie solidnej sieci wsparcia dla tych, którzy jej potrzebują.

Nasze centrum to nie tylko miejsce, gdzie można otrzymać pomoc, ale także przestrzeń do rozmów i konsultacji. Realizujemy różnorodne programy i projekty, które mają na celu wsparcie społeczne i zdrowotne. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze usługi były jak najbardziej dostosowane do potrzeb mieszkańców Skawiny.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją podchodzimy do każdego zadania. Zapraszamy do CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE – razem możemy więcej!

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE

Siedziba główna

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Skawina
  3. Myślenice
  4. Wrocław
  5. Warszawa
  6. Włocławek
  7. Olkusz
  8. Bielsko-Biała
  9. Krapkowice
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Skawina
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      1)Wykonywanie powierzonych zadań w sposób fachowy, rzetelny, terminowy i zgodny z odpowiednimi dokumentami i wskazówkami przełożonego.
      2)Poradnictwo psychologiczne dla podopiecznych placówki.
      3)Diagnozowanie problemów i potrzeb podopiecznych placówki.
      4)Uczestniczenie w pracach zespołu terapeutycznego.
      5)Pomoc w czynnościach związanych z opieką nad podopiecznymi placówki.
      6)Współpraca z rodziną i opiekunami prawnymi podopiecznych placówki.
      7)Wspieranie podopiecznych placówki w zakresie podnoszenia ich kompetencji życiowych i umiejętności społecznych.
      8)Prowadzenie dokumentacji dla każdego podopiecznego placówki w zakresie świadczonych usług.
      9)Kierowanie się pracy zasadami etyki zawodowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: Samodzielność, obowiązkowość, lojalność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy i umiejętność kształtowania właściwych relacji międzyludzkich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie