Czy to Twoja firma?

BOGNA s.j J.Olszynka B.Byba praca

Kobielice

Witaj, jestem częścią "Bogna" Spółka Jawna J.Olszynka B.Byba, zlokalizowanej w malowniczych Kobielicach, sercu śląskiej ziemi. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej paliw, co czyni nas kluczowym punktem na mapie każdego kierowcy. Ale to tylko początek naszej oferty. Z pasją dostarczamy części i akcesoria do pojazdów samochodowych, dbając o to, by każda podróż była bezpieczna i komfortowa.

Rozumiemy też, że życie to nie tylko podróże, ale i chwile przyjemności. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie, zarówno w kwestii słodkości, jak i wyboru napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Gastronomia to nasza kolejna pasja. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne to miejsca, gdzie możesz skosztować gotowych posiłków i dań, przygotowanych z myślą o tych, którzy cenią sobie smak i jakość. To tutaj, w przyjaznej atmosferze, możesz zatrzymać się na chwilę relaksu i delektować się tym, co najlepsze.

Nasza różnorodność to nasza siła. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zatankować, zrobić zakupy, czy po prostu zjeść coś pysznego, "Bogna" jest miejscem, w którym znajdziesz to wszystko. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze staramy się być blisko naszych klientów, oferując produkty i usługi, które ułatwiają codzienne życie.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej misji czy wartości, które nas kierują, chcę, abyś wiedział, że każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze usługi były synonimem zaufania i satysfakcji.

Zapraszam Cię do doświadczenia "Bogna" - gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany jak część naszej wielkiej rodziny.

BOGNA s.j J.Olszynka B.Byba najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kobielice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BOGNA s.j J.Olszynka B.Byba

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOGNA s.j J.Olszynka B.Byba

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BOGNA s.j J.Olszynka B.Byba

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
BOGNA s.j J.Olszynka B.Byba
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Katowice
  3. Plock
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BOGNA s.j J.Olszynka B.Byba - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w stacji paliw

    • Kobielice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma BOGNA Sp.Jawna J.Olszynka B.Byba z siedzibą w Kobielicach, poszukuje osób chcących podjąć pracę w naszej stacji paliw ORLEN w Kobielicach, przy ul. Pszczyńskiej 170A, na stanowisku obsługi klienta (sprzedawca-kasjer), preferowany pełny etat lub 1/2 etatu. Praca dwuzmianowa, w godzinach 5:oo - 23:oo.

      Usytuowanie stacji w bliskiej odległości od Pszczyny.

      Zapewniamy szkolenie i wdrożenie w miejscu stacji.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta w stacji paliw zgodnie z standardami firmy ORLEN

      Wymagania

      • odpowiedzialność
      • wykształcenie min.średnie
      • posiadanie książeczki sanepidowskiej
      • podstawowy zakres j. angielskiego (mile widziany)
      • podstawy obsługi komputera
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • system wynagrodzenia: miesięczny
      • praca na cały etat lub pół etatu
      • wdrożenie do pracy
      • dobrą atmosferę w pracy