Czy to Twoja firma?

Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro praca

Zabrze

Witajcie, jesteśmy Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro, firma, która z pasją i zaangażowaniem wkroczyła na rynek usług wielobranżowych. Nasza przygoda rozpoczęła się 2 grudnia 2022 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnego sprzętu elektrycznego, który odpowiada na współczesne wyzwania technologiczne. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest niezawodność i bezpieczeństwo, dlatego przykładamy wielką wagę do naprawy i konserwacji urządzeń elektrycznych. Nasz zespół ekspertów dba o to, aby każde urządzenie funkcjonowało bez zarzutu.

Rozumiemy również, jak istotne jest solidne fundamenty każdego budynku, dlatego oferujemy profesjonalne usługi związane z wykonywaniem instalacji budowlanych. Od instalacji wodno-kanalizacyjnych, przez cieplne, gazowe, aż po klimatyzacyjne – nasza praca charakteryzuje się precyzją i trwałością.

Dach nad głową to podstawa, a my jesteśmy mistrzami w tworzeniu konstrukcji i pokryć dachowych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując rozwiązania do oczekiwań i potrzeb naszych klientów, zapewniając im bezpieczeństwo i komfort na lata.

W erze cyfrowej nie zapominamy o wygodzie zakupów online. Nasza sprzedaż detaliczna, w tym przez Internet, umożliwia łatwy dostęp do naszych produktów i usług. Jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz – wystarczy kilka kliknięć, aby skorzystać z naszej oferty.

Edukacja to fundament rozwoju, dlatego w naszym ośrodku szkoleniowym stawiamy na pozaszkolne formy edukacji, które umożliwiają zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie pasji. Wierzymy, że ciągłe kształcenie jest kluczem do sukcesu.

Jako aktywny podmiot gospodarczy, zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na wysoką jakość i zadowolenie klienta. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do współpracy z Ośrodkiem Szkoleniowym Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro – razem stworzymy przestrzeń, w której jakość spotyka się z innowacyjnością.

Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Telemarketer Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Gliwice
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Poznań
  6. Toruń
  7. Gdańsk
  8. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Ośrodek Szkoleniowy Alfa Justyna Ozga, Dachy - Hydro - oferty archiwalne

  • Telemarketer

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Szukamy telemarketerów do pracy w firmie istniejącej 17 lat na rynku.

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż usług i szkoleń
      • kontakt telefoniczny z klientem
      • umawianie spotkań

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży
      • komunikatywność
      • sumienność
      • kreatywność

      Oferujemy

      • umowa o prace na czas nieokreślony po pierwszym miesiącu próbnym
      • stała podstawa
      • wysoka prowizja
      • praca od 8-15 z możliwością wychodzenia do domu po paru godzinach
      • bardzo duża gama produktów

Pracodawcy w Zabrzu