P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak

Czy to Twoja firma?

P.H.U. OleksiakCORP Karol Oleksiak praca

Myszków

Witaj! Jesteśmy P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak, zlokalizowani w malowniczym Gęzynie, w sercu województwa śląskiego. Nasza działalność to przede wszystkim transport drogowy towarów, który realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Zajmujemy się również naprawą i konserwacją sprzętu transportowego, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Dla naszych klientów oferujemy także sprzedaż hurtową i detaliczną pojazdów samochodowych, części i akcesoriów, co sprawia, że jesteśmy wszechstronnym partnerem w branży motoryzacyjnej. Nasza oferta to również działalność w zakresie telekomunikacji, oprogramowania i informatyki, a także badania i analizy techniczne. Dopełnieniem naszej oferty jest profesjonalna obsługa administracyjna biur, co pozwala naszym klientom skupić się na rozwijaniu własnego biznesu.

Posiadamy licencję na międzynarodowy zarobkowy przewóz drogowy rzeczy oraz zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na arenie międzynarodowej. Jesteśmy dumni z tego, że możemy łączyć różne regiony i kraje, dostarczając towary szybko i bezpiecznie.

Choć nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, rozwijając nasze usługi i dbając o zadowolenie naszych klientów. Nasze działania kierujemy zawsze z myślą o potrzebach i oczekiwaniach tych, którzy nam zaufali.

W naszej pracy kierujemy się prostymi zasadami: rzetelność, profesjonalizm i ciągłe doskonalenie. To one stanowią fundament naszej codziennej działalności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak. Razem możemy więcej!

P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Myszków
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Gliwice
  6. Katowice
  7. Koziegłowy
  8. Krzepice
  9. Rybnik
  10. Będzin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P.H.U. "OleksiakCORP" Karol Oleksiak - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy C+E

    • Poraj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 11 000-14 500 zł / mies.
    • Do naszej firmy poszukujemy Kierowcy C+E na transport międzynarodowy w systemie pracy tygodniowej.

      Opis stanowiska:

      • Wyjazdy - kierunki: Niemcy, Belgia, Francja, Luksemburg, Czechy, Słowacja

      • Wyjazdy tygodniowe (odpoczynki tygodniowe w domu)

      • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji transportowej

      • Współpraca z działem spedycji w naszej firmie

      • Pracujemy na pojazdach marki VOLVO oraz naczepach marki KOGEL typu firanka z Coil-muldą.

      • Rozliczenie czasu pracy wg. Rozporządzenia (WE) nr 561/2006 oraz pakietu mobilności

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie pojazdu o masie całkowitej 40 ton

      • Nadzór nad załadunkiem pojazdu

      • Dbanie o zabezpieczenie ładunków

      • Kontrola dokumentacji przewożonych ładunków

      • Nadzór nad stanem technicznym otrzymanego pojazdu firmowego

      • Dbanie o własny pojazd

      Wymagania

      • Ważne prawo jazdy kategorii C+E

      • Aktualny kurs na przewóz rzeczy

      • Podstawowa znajomość mechaniki samochodowej

      • Punktualność

      • Sumienność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku pracy

      • Samodzielność

      • Znajomość jezyna polskiego (w przypadku obcokrajowców)

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Stałe wynagrodzenie

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • Miłą atmosferę pracy

      • Możliwość nabycia nowych umiejętności

      • Szkolenia

      • Własny ciągnik siodłowy (brak przesiadek między pojazdami)

      • Pracę w obsadzie jednoosobowej

      • Ubezpieczenie grupowe

Pracodawcy w Myszkowie