Grupa ProInwest Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Grupa ProInwest sp. z o.o. praca

Siemianowice Śląskie

Jesteśmy Grupa Proinwest, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa. Nasza podróż rozpoczęła się w 2020 roku w malowniczych Siemianowicach Śląskich, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć przestrzenie, w których życie nabiera kolorów.

Specjalizujemy się w usługach budowlanych "pod klucz", co oznacza, że z nami możesz zrealizować swoje marzenia o idealnym domu czy funkcjonalnym obiekcie komercyjnym od podstaw aż po ostatni szczegół wykończenia. W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres prac budowlanych – od wznoszenia ścian, przez instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne, aż po wykonywanie konstrukcji dachowych, malowanie, tynkowanie i posadzkarstwo. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z troską o najmniejsze detale, aby finalnie przekazać Ci klucze do miejsca, które będzie spełnieniem Twoich oczekiwań.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, nasze zaangażowanie i jakość pracy mówią same za siebie. W krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie klientów, którzy cenią sobie nasze umiejętności, terminowość i transparentność w działaniu. Jesteśmy dumni z tego, że nasze solidne fundamenty są odzwierciedleniem kapitału zakładowego w wysokości 500 000 zł, co świadczy o naszej stabilności i powadze, z jaką podchodzimy do każdego zlecenia.

Nasze usługi są skrojone na miarę Twoich potrzeb. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, dlatego zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich pomysłów i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Wierzymy, że nasza współpraca może przynieść nie tylko satysfakcjonujące efekty, ale również stać się początkiem długotrwałej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego tworzenia przestrzeni, które będą służyć przez lata. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

Grupa ProInwest Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Grupa ProInwest Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa ProInwest Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon

Mapa Grupa ProInwest Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Chorzów
  3. Gliwice
  4. Kłobuck
  5. Myszków
  6. Nowy Sącz
  7. Ustroń
  8. Wodzisław Śląski
  9. Rabka-Zdrój
  10. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Grupa ProInwest Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec / pompy ciepła

    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Grupa Proinwest Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich w związku z dynamicznym rozwojem Firmy

      zatrudni do nowo powstającego oddziału osoby na stanowisko Handlowiec / pompy ciepła.

      Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu nowoczesnych źródeł energii. Pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne. W ramach prefinansowania z Programu Czyste Powietrze wykonujemy wszystkie prace termomodernizacyjne.

      Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej do obsługi klienta, sprzedaży i pracy w terenie. Naszym współpracownikom zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i jasną ścieżkę rozwoju w strukturach Firmy.

      Jeśli masz żyłkę handlowca, lubisz ludzi, stawiasz na długotrwałe relacje w biznesie lub posiadasz podstawową wiedzę w branży OZE, prześlij nam swoje CV.

      *szukamy współpracowników na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego, podkarpackie,świętokrzyskie.

      Zakres obowiązków

      • Zaplanowanie własnego celu sprzedażowego – my pomożemy Ci go zrealizować,
      • Rozwój sprzedaży poprzez działania i aktywność handlową w dogodnej dla Ciebie lokalizacji – działasz na wybranym przez siebie obszarze,
      • Planowanie aktywności sprzedażowych,
      • Przygotowanie ofert handlowych, współtworzenie działań promocyjnych,
      • Bieżące raportowanie prowadzonych projektów.

      Wymagania

      • Warunek konieczny aktywne prawo jazdy kat. B,
      • Zaangażowanie,
      • Wysoka kultura osobista,
      • Umiejętność obsługi pakietu Office,
      • Doświadczenie handlowe - mile widziane w branży OZE.

      Oferujemy

      • Stałe wsparcie działu handlowego oraz technicznego,
      • Atrakcyjną podstawę + wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
      • Elastyczny czas pracy,
      • Pełne wsparcie marketingowe i sprzedażowe,
      • Szkolenia produktowe, techniczne,
      • Auto służbowe, laptop oraz telefon służbowy (po okresie próbnym),
      • Sprzedaż doradcza bezpośrednia do Klienta B2C oraz B2B.

      Jeżeli, jesteś Audytorem lub Handlowcem niezależnym ( własna działalność/grupa sprzedażowa):

      możliwość dodatkowego zarobku:

      • Za każdą osobę, którą nam polecisz i podpiszemy z nią umowę na jedną z naszych usług otrzymasz wysokie wynagrodzenie.
      • Interesuje nas współpraca również z osobami bez doświadczenia, które mają chęci do samorozwoju i żyłkę handlowca.
      • Prowadzimy rekrutacje, dlatego jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij swoje CV lub zadzwoń i umów się na spotkanie:

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich