Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej praca

Tarnów

W sercu województwa lubuskiego, otoczeni zielenią i spokojem, znajduje się nasz Dom Pomocy Społecznej w Lubsku. Jesteśmy miejscem, które z pełnym zaangażowaniem i troską otacza opieką osoby przewlekle somatycznie chore oraz seniorów. Nasza misja to nie tylko zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej, ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni, gdzie każdy mieszkaniec czuje się bezpieczny, szanowany i ważny.


W Domu Pomocy Społecznej w Lubsku zespół wykwalifikowanych pracowników – od administracji, przez lekarzy, pielęgniarki, psychologów, terapeutów, aż po kucharki i pokojowe – każdego dnia dba o to, aby nasi podopieczni otrzymywali wszechstronną opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską, wszechstronną rehabilitację, w tym fizykoterapię i kinezyterapię, a także konsultacje i terapię psychologiczną oraz terapię zajęciową.

Jesteśmy dumni z naszego położenia – Dom mieści się na terenie malowniczego parku, gdzie znajduje się Otwarta Strefa Aktywności. To idealne miejsce do sportu, rekreacji i odpoczynku, które pozytywnie wpływa na samopoczucie naszych mieszkańców. Wierzymy, że bliskość natury i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu są nieocenione dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Nasza placówka to nie tylko mury, to przede wszystkim ludzie i relacje, które tworzą domową atmosferę. Pomagamy w załatwianiu spraw osobistych i udzielamy wsparcia w podstawowych czynnościach życiowych, zawsze z poszanowaniem prywatności i indywidualności każdego mieszkańca. Opłaty za pobyt ustalane są przez gminę, co świadczy o naszej dostępności i integracji z lokalną społecznością.

W Domu Pomocy Społecznej w Lubsku każdy dzień to nowa historia napisana troską, profesjonalizmem i sercem. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy człowiek jest na pierwszym miejscu.

Dom Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej

 • Pielęgniarka (o)

  Dom Pomocy Społecznej
  • Tarnów
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dom Pomocy Społecznej

Domy Pomocy Społecznej w Tarnowie

Dom Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Rzeszów
 2. Częstochowa
 3. Tarnów
 4. Dębica
 5. Tuchów

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Tarnowie