BOSTON Waldemar Matczuk

Czy to Twoja firma?

BOSTON Waldemar Matczuk praca

Gliwice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią krajobrazu Gliwic, gdzie nasza firma BOSTON Waldemar Matczuk nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Od momentu założenia w 1999 roku, nasza działalność ewoluowała, obejmując szeroki wachlarz usług i produktów, które odpowiadają na dynamiczne potrzeby rynku motoryzacyjnego, handlowego oraz usługowego.

Specjalizujemy się w konserwacji i naprawie pojazdów samochodowych, zapewniając, że każdy samochód, który opuszcza nasz warsztat, jest w pełni sprawny i gotowy do dalszej eksploatacji. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego każda naprawa jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się sprostać z największą starannością.

W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z realizacją projektów budowlanych, odzwierciedlające nasze zainteresowanie rozwojem infrastruktury i przestrzeni, w której żyjemy i pracujemy. Handel hurtowy i detaliczny samochodów osobowych i furgonetek to kolejny filar naszej działalności, który pozwala nam dostarczać klientom wysokiej jakości pojazdy, spełniające ich indywidualne potrzeby.

Rozumiemy również znaczenie mobilności w dzisiejszym świecie, dlatego oferujemy transport drogowy towarów oraz usługi wspomagające transport lądowy. Nasze usługi są elastyczne i dostosowane do specyficznych wymagań naszych klientów, co pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do motoryzacji. Posiadamy w ofercie sprzedaż hurtową i detaliczną części i akcesoriów do pojazdów, a także elektrycznych artykułów użytku domowego, komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym trendom, oferując również sprzedaż detaliczną przez Internet oraz domy sprzedaży wysyłkowej.

Z dumą patrzymy na naszą historię i to, jak przez lata zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, co potwierdzają opinie i oceny. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i stale dąży do doskonałości w każdym aspekcie działalności. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej misji i wartościach w formie zapisanej, to codziennie wprowadzamy je w życie poprzez nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy od lat cenią sobie naszą jakość usług, rzetelność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która trwa już ponad 25 lat.

BOSTON Waldemar Matczuk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy BOSTON Waldemar Matczuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOSTON Waldemar Matczuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BOSTON Waldemar Matczuk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BOSTON Waldemar Matczuk - oferty archiwalne

  • Elektromechanik / mechanik samochodowy

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem firmy oraz zwiększającymi się zleceniami potrzebujemy elektromechanika samochodowego do pracy na stanowisko:

      Montażysta, serwisant samochodowych instalacji gazowych.

      Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w przyjaznej atmosferze, wyślij swoje CV lub zadzwoń.

      Zakres obowiązków

      • Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych.

      Wymagania

      • Wymagana jest znajomość podstaw mechaniki samochodowej i elektroniki, w tym samochodowych instalacji elektrycznych. Nie wymagamy doświadczenia w branży LPG, wyszkolimy.
      • Oczekujemy chęci do nauki i zaangażowania, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi klienta.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.
      • Praca na cały etat od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Pracodawcy w Gliwicach