Czy to Twoja firma?

KRZYSZTOF SZUBCZYŃSKI POZ KOMTEL praca

Poznań

Od momentu założenia w 2004 roku, nasza firma Krzysztof Szubczyński "Poz Komtel" z siedzibą w sercu Wielkopolski, w Poznaniu, nieustannie rozwija swoje kompetencje w branży elektroenergetycznej i elektroinstalacyjnej. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które obejmują zarówno wykonanie instalacji elektrycznych, jak i produkcję wysokiej jakości mebli biurowych i sklepowych. Nasze usługi nie kończą się jednak na tym – nasz zakres działalności jest znacznie szerszy.

Z pasją podchodzimy do każdego zadania, czy to naprawy i konserwacji maszyn, czy też urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Rozumiemy, jak ważne jest, aby sprzęt działał bez zarzutu, dlatego dbamy o to, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się również instalowanie maszyn przemysłowych oraz wykonywanie różnorodnych robót budowlanych – od przygotowania terenu pod budowę, po zakładanie stolarki budowlanej i wykończeniowe prace budowlane.

Jesteśmy także aktywni na rynku handlowym, oferując sprzedaż hurtową sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz szeroką gamę innych maszyn i urządzeń. Nasze sklepy specjalizują się w detalicznej sprzedaży mebli, sprzętu oświetleniowego i artykułów użytku domowego, a także prowadzimy sprzedaż poza siecią sklepową.

W obszarze nieruchomości działamy zarówno w zakresie kupna i sprzedaży, jak i wynajmu oraz zarządzania nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co czyni nas solidnym partnerem w branży.

Doradztwo techniczne i inżynieryjne to kolejny aspekt naszej działalności, gdzie kładziemy nacisk na profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dbamy również o bezpieczeństwo, oferując usługi związane z obsługą systemów bezpieczeństwa.

Nasza firma to więcej niż tylko usługi – to zespół, który z pasją podchodzi do każdego projektu, dążąc do doskonałości i nieustannego rozwoju. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że każde zlecenie jest dla nas równie ważne i traktowane z najwyższą starannością.

W Krzysztof Szubczyński "Poz Komtel" zawsze stawiamy na jakość, niezawodność i profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

KRZYSZTOF SZUBCZYŃSKI POZ KOMTEL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Poznań
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KRZYSZTOF SZUBCZYŃSKI POZ KOMTEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRZYSZTOF SZUBCZYŃSKI POZ KOMTEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KRZYSZTOF SZUBCZYŃSKI POZ KOMTEL

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KRZYSZTOF SZUBCZYŃSKI POZ KOMTEL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KRZYSZTOF SZUBCZYŃSKI POZ KOMTEL - oferty archiwalne

  • Elektromonter/ monter instalacji

    • Tarnowo Podgórne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do zakładu w Tarnowie Podgórnym poszukujemy:

      Elektromontera/ montera instalacji.

      Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji elektrycznych i sieci LAN na terenie zakładów produkcyjnych.

      W szczególności:

      • budowa tras kablowych
      • prowadzenie okablowania

      Wymagania

      • Szkoła o profilu technicznym,
      • Minimalna podstawowa wiedza odnośnie zagadnień związanych z elektryką i sieciami LAN,
      • Minimalna wiedza o budowie tras i instalacji kablowych,
      • Zacięcie techniczne oraz chęć samodoskonalenia i nauki szeroko pojętych zagadnień technicznych,
      • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Punktualność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
      • Samodzielność i kreatywność,
      • Wysoka kultura osobista,
      • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
      • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV- poparte odpowiednia wiedzą a nie tylko dokument.

      Oferujemy

      • Gwarancja stabilnej pracy,
      • Pracę w dynamicznym, młodym i zgranym niewielkim zespole,
      • Umowę o pracę,
      • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,.
      • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,
      • Duże zaangażowanie w pracy dodatkowo premiowane,
      • Możliwość zatrudnienia na umowę bezterminową po sprawdzeniu się w okresie próbnym,
      • Pracę w godzinach od 6:00 do 14:00 w Tarnowie Podgórnym, zapewniony transport,
      • Możliwości pracy w nadgodzinach,
      • Wynagrodzenie od 5500 zł brutto miesięcznie,
      • W niedalekiej perspektywie możliwość pracy za granicą (dla chętnych).

Pracodawcy w Poznaniu