Spes Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

Spes Sp z o.o. praca

Olsztyn

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy "Spes" - miejsca, gdzie moda spotyka się z pasją i profesjonalizmem. Od momentu naszego powstania 10 sierpnia 2001 roku, stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie sztuki sprzedaży detalicznej odzieży. Nasz zespół, choć niewielki, bo liczący zaledwie pięć osób, to serce pulsujące w rytmie najnowszych trendów i potrzeb naszych klientów.

Nasza siedziba mieści się w pięknym Olsztynie, gdzie każdego dnia otwieramy drzwi naszego sklepu, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia zakupowe. Specjalizujemy się w oferowaniu starannie wyselekcjonowanej odzieży, która nie tylko podąża za modą, ale również definiuje indywidualny styl naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, jak bardzo udało nam się rozwinąć przez te lata. Nasz kluczowy inwestor, Grzegorz Krzysztof Kaźmierczak, wspiera nas w dążeniu do ciągłego wzrostu i innowacji. Efekty naszej pracy są widoczne w imponującym wzroście przychodów netto ze sprzedaży o 77,63% w 2021 roku, wzroście całkowitych aktywów o 85,2% oraz kapitału własnego, który wzrósł o 531,59%.

W "Spes" wierzymy, że sukces tkwi w detalu i zaangażowaniu. Każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem. Chociaż nie zdradzamy wszystkich naszych tajemnic, możemy śmiało powiedzieć, że nasza oferta jest wynikiem starannego doboru i zrozumienia potrzeb rynku.

Zapraszamy do świata "Spes", gdzie jakość idzie w parze z elegancją, a zakupy stają się prawdziwą przyjemnością. Dołącz do naszej historii i poczuj różnicę, którą tworzymy każdego dnia.

Spes Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy Spes Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spes Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spes Sp z o.o.

Siedziba główna

Spes Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Spes Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - Forum Gdańsk

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Aeronautica Millitare to włoska marka odzieżowa, która narodziła się w miejscowości Thiene w latach 60-tych. Marka w swoich kolekcjach łączy elementy stylu miejskiego oraz high fashion. W swojej ofercie posiada odzież, akcesoria damskie i męskie. Obecnie poszukujemy sprzedawców do salonu firmowego w Forum Gdańsk, Targ Sienny 7.

      Zakres obowiązków

      • Realizacja celów sprzedażowych,

      • Zagwarantowanie najwyższych standardów obsługi klienta,

      • Dbanie o wizerunek salonu firmowego zgodny z wymogami marki.

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży

      • Umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych

      • Minimalna znajomość zasad VM

      • Otwartość i nastawienie na ciągły rozwój

      • Kreatywność i optymizm

      • Znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      • Rozwój zawodowy i pełen zakres szkoleń

      • Możliwość awansu

Pracodawcy w Olsztynie