BIELBET SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

BIELBET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy Bielbet – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Nasza podróż rozpoczęła się w 2000 roku w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć historię w branży produkcyjnej, specjalizując się w betonowych odwodnieniach liniowych. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza pozycja na rynku polskim jest silna i stabilna, a nasze produkty zyskały uznanie poza granicami kraju, docierając do klientów w całej Europie. Jesteśmy dumni, że nasze korytka odwodnieniowe i studzienki kanalizacyjne są wybierane przez inwestorów w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Niemczech, a nawet w Norwegii.

Jakość i innowacyjność to słowa, które najlepiej opisują nasze wyroby. Każdy produkt, od klas A15 do E600, jest wynikiem naszej nieustannej pracy nad doskonaleniem technologii i dbałości o detale. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku.

Rozumiemy, że każdy projekt jest inny, dlatego oferujemy szeroki asortyment odwodnień liniowych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z umiejętności dopasowania się do wymagań rynku i zapewnienia produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne.

W Bielbet nie zapominamy także o wygodzie naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksowe usługi, w tym transport zakupionych produktów oraz wtryskiwanie na zlecenie zewnętrzne. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na swoim projekcie, a my zajmiemy się resztą.

Nasza firma to więcej niż produkty – to zespół ludzi, który każdego dnia wkłada serce w to, co robi. Choć nie podajemy konkretnych liczb dotyczących naszych pracowników, możesz być pewien, że każdy z nich jest ważną częścią naszej Bielbetowej rodziny.

Zapraszamy Cię do współpracy z nami. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i piękna. Bielbet – bo budujemy z myślą o przyszłości.

BIELBET SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BIELBET SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIELBET SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Handlowiec

    HR INSTITUTE Sp.z o.o.
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • 6 000-9 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

    SMART-HR
    • Katowice
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Przedstawiciel Handlowy

    HS Multiservices
    • Bielsko-Biała
    Dodana

Mapa BIELBET SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Czechowice-Dziedzice
  4. Kraków
  5. Katowice
  6. Pszczyna
  7. Bielsko-Biała
  8. Łódź
  9. Brenna
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BIELBET SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec z j. niemieckim od zaraz

    • praca regionalna
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Producent odwodnień liniowych o ugruntowanej, ponad 20-letniej obecności na rynku budowlanym zatrudni na stanowisko:

      Przedstawiciel Handlowy z językiem niemieckim

      Obsługa na rynkach - Niemcy oraz woj. dolnośląskie, lubuskie oraz zachodniopomorskie.

      Zakres obowiązków

      • aktywna sprzedaż produktów na wskazanych rynkach - Niemcy oraz woj. dolnośląskie, lubuskie oraz zachodniopomorskie
      • prowadzenie komunikacji telefonicznej oraz korespondencji elektronicznej w języku niemieckim
      • przygotowywanie ofert handlowych w języku polskim i niemieckim
      • reprezentowanie firmy w trakcie spotkań z kontrahentami oraz targów branżowych
      • przyjmowanie zamówień do realizacji
      • współpraca z innymi działami firmy

      Wymagania

      • biegłość prowadzenia swobodnej komunikacji werbalnej i pisemnej w języku niemieckim
      • sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków
      • umiejętność sprzedaży relacyjnej
      • bardzo dobra organizacja czasu pracy
      • zdolność priorytetyzacji powierzonych zadań
      • łatwość adaptacji w zespole
      • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

      Oferujemy

      • pracę na rzecz partnera o ugruntowanej pozycji na rynku
      • możliwość samorealizacji w powierzonym zakresie działań
      • perspektywę awansu na stanowisko kierownicze
      • atrakcyjne benefity pracownicze

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach