Czy to Twoja firma?

Wojt-Bud sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy Wojt Bud – Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa, który od 2001 roku nieustannie rozwija krajobraz Krakowa i Małopolski. Nasza podróż rozpoczęła się od marzeń o tworzeniu przestrzeni, w których życie płynie w harmonii z architekturą. Z biegiem lat, nasze aspiracje przybrały solidne fundamenty, a nasze doświadczenie pozwoliło nam na wkroczenie w dynamiczny świat deweloperki w 2007 roku.


Jako Generalny Wykonawca, z dumą oferujemy pełen zakres robót budowlano-montażowych, tworząc obiekty mieszkalne, które nie tylko zdobią, ale i wzbogacają krajobraz naszego regionu. Nasza misja to dostarczanie usług najwyższej jakości, które są dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. W naszej pracy kierujemy się rzetelnością i fachowością, co pozwala nam na szybką realizację inwestycji, nie tracąc przy tym na jakości wykonania.

Nasze zaangażowanie i ciężka praca zostały docenione w 2007 roku, kiedy to zaszczyceni zostaliśmy tytułem Gazeli Biznesu, co świadczy o naszym dynamicznym rozwoju i potwierdza naszą pozycję wśród liderów branży budowlanej w Małopolsce. To wyróżnienie jest dla nas dowodem na to, że idziemy we właściwym kierunku, tworząc wartość zarówno dla naszych Klientów, jak i lokalnej społeczności.

W Wojt Bud wierzymy, że każdy projekt to nie tylko konstrukcja, ale przede wszystkim przestrzeń dla ludzi. Dlatego też każdego dnia wkładamy całe nasze serce i umiejętności w to, aby nasze budynki były nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale także bezpieczne i trwałe. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy już teraz cieszą się komfortem i jakością życia w przestrzeniach stworzonych przez Wojt Bud.

Wojt-Bud sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Wojt-Bud sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojt-Bud sp. z o.o.

Mapa Wojt-Bud sp. z o.o.

Siedziba główna

Wojt-Bud sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Wojt-Bud sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Rabka-Zdrój
  4. Rabka
  5. Pruszków
  6. Bielsko-Biała
  7. Bydgoszcz
  8. Myślenice
  9. Katowice
  10. Sucha Beskidzka

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Krakowie