Czy to Twoja firma?

GP TONER Grzegorz Poźniak praca

Opole

Od momentu naszego założenia w grudniu 2008 roku, w GP TONER Grzegorz Poźniak, z pasją oddajemy się misji dostarczania produktów najwyższej jakości, które wspierają codzienną pracę i komunikację naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Opolu, gdzie z zaangażowaniem budujemy relacje z lokalną społecznością, dostarczając tonery do drukarek, tusze, worki do odkurzaczy oraz pieczątki.


Jesteśmy dumni z naszej bogatej oferty, która obejmuje zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Nasz asortyment to nie tylko akcesoria do drukarek, ale również szeroki wybór sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego, który oferujemy zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i poprzez sprzedaż internetową. Rozumiemy, że technologia jest sercem każdego biznesu, dlatego też zapewniamy profesjonalną naprawę i konserwację komputerów oraz urządzeń peryferyjnych, dbając o to, by nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

W GP TONER stawiamy na bliskie relacje z naszymi klientami. Rozwijamy się wraz z ich potrzebami, oferując produkty i usługi, które nie tylko odpowiadają na bieżące wymagania rynku, ale również przyczyniają się do efektywniejszej pracy. Nasze doświadczenie w branży komputerowej i telekomunikacyjnej pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się trendów technologicznych.

Jakość i niezawodność to wartości, które kierują nami każdego dnia. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, dbając o to, by nasze produkty i usługi zawsze spełniały oczekiwania klientów. Wierzymy, że dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu, możemy być zaufanym partnerem dla firm i indywidualnych użytkowników, którzy poszukują nie tylko sprzętu, ale i wsparcia w rozwiązywaniu codziennych wyzwań technologicznych.

Zapraszamy do współpracy z GP TONER Grzegorz Poźniak – razem możemy osiągnąć więcej.

GP TONER Grzegorz Poźniak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy GP TONER Grzegorz Poźniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GP TONER Grzegorz Poźniak

Mapa GP TONER Grzegorz Poźniak

Siedziba główna

GP TONER Grzegorz Poźniak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GP TONER Grzegorz Poźniak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Opole
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Ozimek
  7. Sosnowiec
  8. Gliwice
  9. Jaworzno
  10. Białystok

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Opolu