Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach praca

Siedlce

Jesteśmy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach – miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w edukacji. Nasza szkoła to nie tylko budynek, to przestrzeń, w której młodzi ludzie kształtują swoją przyszłość, rozwijając pasje i zdobywając umiejętności niezbędne na rynku pracy.


Nasza oferta edukacyjna jest atrakcyjna i zróżnicowana. Specjalizujemy się w kształceniu w zawodach budowlanych oraz rzemieślniczych, a także oferujemy kształcenie ogólne w liceum profilowanym. Rozumiemy, jak ważne jest praktyczne przygotowanie do zawodu, dlatego nasze technikum i zasadnicza szkoła zawodowa kładą nacisk na kształcenie praktyczne. Uczniowie mają możliwość korzystania z nowoczesnych pracowni szkolenia praktycznego, które spełniają wymogi resortu edukacji, oraz zdobywania doświadczenia podczas praktyk u pracodawców.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej bazy dydaktycznej. Własne pracownie, dobrze wyposażone sale lekcyjne i laboratoria, a także pełnowymiarowa sala gimnastyczna to tylko niektóre z atutów, które wyróżniają nas na tle innych placówek. Nasza pracownia komputerowa, otrzymana w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Pracownie komputerowe dla szkół 2007", wyposażona jest w wysokiej klasy komputery, panoramiczne monitory LCD oraz nowoczesne oprogramowanie edukacyjne, co umożliwia naszym uczniom naukę na najwyższym poziomie.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko infrastruktura, ale także indywidualne podejście do ucznia i jego potrzeb. Wierzymy, że każdy ma prawo do edukacji, która rozwija i inspiruje. Dążymy do tego, by nasi absolwenci byli nie tylko doskonale przygotowani do wykonywania wybranych zawodów, ale także byli świadomymi obywatelami, gotowymi do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Zapraszamy do naszej społeczności – miejsca, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i gdzie każdy ma szansę na sukces. Razem tworzymy przyszłość.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Siedlce
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Mapa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Siedlcach