Czy to Twoja firma?

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021 praca

Warszawa
JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021

Siedziba główna

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Góra Kalwaria
  5. Kobyłka
  6. Mińsk Mazowiecki
  7. Myszków
  8. Toruń
  9. Zielonka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021 - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa agregatów spalinowo-prądowych - pobieranie z magazynów do obsługiwania agregatów produktów z MPS, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych - prowadzenie dokumentacji - utrzymywanie pomieszczeń garażowych w należytym stanie technicznym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, co najmniej 1 rokdoświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - obsługa agregatów spalinowo-prądowych - pobieranie z magazynów do obsługiwania agregatów produktów z MPS, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych - prowadzenie dokumentacji - utrzymywanie pomieszczeń garażowych w należytym stanie technicznym *Praca w godz. 7.30-15.30. Informacje o zasadach rekrutacji i dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie: [Kontakt: ozgst.personalna@ron.mil.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek: 30%
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Samodzielny referent

    • Warszawa

      - prowadzenie ewidencji wydatków bieżacych
      - sporządzanie sprawozdań z wydatków bieżących
      - prowadzenie procedur przetargowych w zakresie:
      a) wywozu odpadów komunalnych
      b) nieczystości płynnych
      c) wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych WC
      - prowadzenie rejestru umów na dostawę mediów,
      - opracowanie zbiorczego Rocznego Planu Gospodarki Komunalnej oraz sprawozdań z jego realizacji
      - opracowanie rocznych norm należności wody
      - sprawdzanie zgodności faktur z zawartymi umowami, protokołami zakupu
      - opracowanie kalkulacji kosztów utrzymania

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - prowadzenie ewidencji wydatków bieżacych - sporządzanie sprawozdań z wydatków bieżących - prowadzenie procedur przetargowych w zakresie: a) wywozu odpadów komunalnych b) nieczystości płynnych c) wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych WC - prowadzenie rejestru umów na dostawę mediów, - opracowanie zbiorczego Rocznego Planu Gospodarki Komunalnej oraz sprawozdań z jego realizacji - opracowanie rocznych norm należności wody - sprawdzanie zgodności faktur z zawartymi umowami, protokołami zakupu - opracowanie kalkulacji kosztów utrzymania *Praca w godz. 7.30-15.30. Informacje o zasadach rekrutacji i dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie: [Kontakt: ozgst.personalna@ron.mil.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek: 15%

Pracodawcy w Warszawie