Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie praca

Olsztyn

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumnym strażnikiem bezpieczeństwa i komfortu w Olsztynie i okolicach. Nasza historia rozpoczęła się w 1951 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W 1975 roku wybudowaliśmy naszą centralę, która stała się symbolem naszej solidności i zaangażowania w lokalną społeczność.


Jako jedna z największych firm w regionie, zatrudniamy około 2800 pracowników, którzy są naszą największą siłą. To dzięki nim oferujemy usługi na najwyższym poziomie, takie jak stacjonarna ochrona obiektów, inteligentna analiza obrazu, czy monitoring wsparty grupami patrolowymi. Nasze usługi są nie tylko efektywne, ale także innowacyjne, co potwierdza wykorzystanie najnowocześniejszych środków technicznych i algorytmów detekcji zdarzeń.

Wyróżnia nas nie tylko zaawansowana technologia, ale również własne zakłady produkcyjne i szwalnie, które pozwalają nam utrzymać wysoki standard czystości oraz oferować produkty takie jak tapicerka meblowa. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom pewność w pozyskaniu ulgi PFRON, co stanowi naszą konkurencyjną przewagę.

Nasze usługi są kompleksowe – od instalacji systemów alarmowych, przez profesjonalne usługi sprzątania biur, hal i magazynów, aż po produkcję tapicerki meblowej. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasze działania były synonimem niezawodności i zaufania.

W Spółdzielni "OCHRONA OBIEKTÓW" w Olsztynie łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może czuć się bezpiecznie.

Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie

Mapa Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie

Siedziba główna

Oddział Ostróda

Oddział Giżycko

Oddział Toruń

Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Warszawa
  3. Szczecin
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Bydgoszcz
  7. Dobre Miasto
  8. Szczytno
  9. Elbląg
  10. Iława

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Olsztynie