Czy to Twoja firma?

KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE praca

Warszawa

Jesteśmy KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET - twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa, który przekracza granice, aby tworzyć przestrzeń nie tylko w Polsce, ale i w sercu Turcji. Nasza historia zaczyna się w dynamicznej Ankarze, skąd wyruszamy, by na ulicy Grzybowskiej w Warszawie realizować naszą pasję do tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych budynków.


Specjalizujemy się w przekształcaniu wizji architektonicznych w rzeczywistość, dbając o każdy detal projektu. Od 2019 roku, kiedy to oficjalnie rozpoczęliśmy działalność w Polsce, nieustannie dążymy do doskonałości w każdym z naszych przedsięwzięć. Nasza działalność skupia się na realizacji projektów budowlanych, które nie tylko wznoszą mury, ale także tworzą przestrzenie, gdzie życie codzienne i biznes mogą kwitnąć.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i realizowany z największą starannością. Nasze zaangażowanie w jakość i dbałość o szczegóły są fundamentami, na których budujemy naszą markę.

Jako międzynarodowa firma, z głębokimi korzeniami w Turcji, rozumiemy wartość globalnego spojrzenia na budownictwo. Nasze doświadczenie na różnych rynkach pozwala nam na tworzenie konstrukcji, które są zarówno innowacyjne, jak i zgodne z lokalnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Mapa KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Siedziba główna

KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Warszawie