VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar

Czy to Twoja firma?

VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar praca

Kalisz

Witaj, jestem VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar, Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych technologii edukacyjnych. Nasza pasja to dostarczanie innowacyjnych rozwiązań multimedialnych, które wspierają proces nauczania i uczynią każdą lekcję niezapomnianą przygodą.

Nasza oferta to nie tylko zaawansowane technologicznie monitory interaktywne i urządzenia drukujące wielofunkcyjne, ale również przyszłościowe technologie druku 3D. Jesteśmy dumni z tego, że jako właściciel i dystrybutor marki eBoard, możemy zaoferować produkty, które nie tylko ułatwiają pracę nauczycielom, ale i angażują uczniów w proces edukacyjny.

Zbudowaliśmy naszą pozycję na rynku dzięki zaangażowaniu w dostarczanie produktów wysokiej jakości, które przed wprowadzeniem do naszej oferty są poddawane rygorystycznym testom. Dzięki temu, możesz być pewien, że każde rozwiązanie, które do Ciebie trafia, jest sprawdzone i niezawodne.

Nasze usługi nie kończą się na sprzedaży. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie po zakupie, dlatego oferujemy długoterminowe gwarancje oraz profesjonalne wsparcie techniczne naszego serwisu. Ponadto, zależy nam na rozwoju edukacyjnym, dlatego organizujemy szkolenia dla nauczycieli, które pomagają w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów.

Jako firma z siedzibą w Kaliszu, działamy nie tylko na terenie naszego pięknego kraju, ale również w Europie, gdzie współpracujemy z siecią partnerów i koordynatorów regionalnych. Nasze rozwiązania są doceniane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów.

W VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar wierzymy, że technologia może zmieniać świat na lepsze, a edukacja jest kluczem do tego rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej zmiany, dostarczając produkty, które nie tylko ułatwiają, ale i inspirują do nauki.

Dołącz do naszej społeczności zadowolonych klientów i odkryj, jak nasze rozwiązania mogą wzbogacić Twoje środowisko edukacyjne. Razem zbudujmy przyszłość, w której każde dziecko ma dostęp do najlepszych narzędzi do nauki.

VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Kalisz
  5. Ostrów Wielkopolski
  6. Krotoszyn
  7. Bielsko-Biała
  8. Kielce
  9. Łódź
  10. Piła

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VISION DISTRIBUTION Ewa Bondar - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy, konsultant

    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Prężnie działająca i dynamicznie rozwijająca się firma dystrybucyjna z wieloletnim doświadczeniem, wdrażająca rozwiązania PRO AV, systemy interaktywnego przekazu informacji (digital signage), rozwiązań multimedialnych i informatycznych dla edukacji, technologii druku 3D, poszukuje pracowników w charakterze przedstawicieli / doradców handlowych, techników serwisu oraz instalatorów.

      nasza strona: vision-distribution.pl

      Jeżeli jesteś młodym, ambitnym, niebojącym się wyzwań człowiekiem, chcącym sprawdzić się jako przedstawiciel (doradca, konsultant) handlowy w naszej firmie, dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie finansowe składające się z trzech składników: pensji zasadniczej, prowizji i premii. Zapewniamy samochód, telefon, laptop i możliwość niczym nie skrępowanego rozwoju zawodowego.

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż oferowanego przez pracodawcę asortymentu i usług

      • obsługa klientów wyznaczonego regionu

      • poszukiwanie nowych klientów

      • utrzymywanie z klientami dobrych relacji biznesowych

      • Odpowiedzialność za organizację usługi u klienta

      • kontrolowanie usług wykonywanych u klienta

      • wsparcie pozostałych działów firmy

      • sporządzanie raportów z działań operacyjnych

      • udział w konferencjach

      Wymagania

      • Myślenie strategiczne

      • Umiejętność organizacja własnej pracy

      • Konsekwencja w osiąganiu celów

      • Kreatywność

      • Radzenie sobie ze stresem i presją czasu

      • Samodzielność

      • Umiejętności analityczne

      • Budowanie dobrych relacji z ludźmi

      • Komunikatywność

      • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu współczesnych technologii informatycznych i multimedialnych.

      • Umiejętność posługiwania się zwrotami i formułami technicznymi

      • Umiejętność uruchamiania i obsługi urządzeń elektronicznych

      • Umiejętności pisania tekstów marketingowych i promocyjnych

      • Umiejętność budowania planów i strategii marketingowych

      • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i średnio-zaawansowanym technicznym

      Oferujemy

      • Zapewniamy wysokie wynagrodzenie finansowe składające się z trzech składników :

      pensji zasadniczej,

      prowizji

      premii.

      • Zapewniamy samochód, telefon, laptop i możliwość niczym nie skrępowanego rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Kaliszu