Czy to Twoja firma?

KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE sp. z o.o. praca

Kalisz

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie publicznego transportu zbiorowego w sercu Polski. Nasza historia zaczęła się 1 czerwca 1994 roku, a nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, do czasów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kaliszu. Jako Kaliskie Linie Autobusowe, nie tylko kontynuujemy tradycję, ale również nieustannie dążymy do innowacji.

Nasza flota to nowoczesne autobusy, w tym hybrydowe i niskopodłogowe, które są symbolem naszego zaangażowania w komfort i ekologię. Byliśmy pionierami w Polsce, wprowadzając w 2000 roku kartę elektroniczną jako formę płatności za przejazd, a w 2014 roku umożliwiliśmy naszym pasażerom zakup biletów za pomocą telefonu komórkowego. To nasze innowacje, które ułatwiają życie mieszkańcom Kalisza i okolic.

Z dumą obsługujemy 25 linii autobusowych o łącznej długości 380 km, dbając o to, aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa. W naszych autobusach znajduje się system monitoringu, który zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa zarówno pasażerom, jak i pracownikom.

Nasza misja "Dla dobra mieszkańców, z korzyścią dla miasta" to nie tylko słowa – to fundament, na którym budujemy naszą codzienną pracę. Jesteśmy integralną częścią społeczności, którą obsługujemy, i zależy nam na jej rozwoju. W 2020 roku nasze zaangażowanie zostało docenione, kiedy to uplasowaliśmy się na 5. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej.

Jako firma z silną pozycją na rynku, jesteśmy dumni, że 100% naszego kapitału jest w rękach miasta Kalisz. To daje nam stabilność i pozwala skupić się na dostarczaniu usług najwyższej jakości.

Zapraszamy do podróży z nami, Kaliskimi Liniami Autobusowymi, gdzie każda trasa to część większej podróży ku lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Razem tworzymy ruch w dobrym kierunku.

Oferty pracy KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna - Zarząd

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA, ul. Podmiejska 2a (Dworzec Autobusowy)

PUNKT SPRZEDAŻY, ul. Nowy Rynek 5

PUNKT SPRZEDAŻY, ul. Narutowicza 1

PUNKT SPRZEDAŻY „Urząd Pocztowy Kalisz 1”, ul. Zamkowa 18-20

PUNKT SPRZEDAŻY „Urząd Pocztowy Kalisz 6”, ul. Serbinowska 25-27

PUNKT SPRZEDAŻY „Urząd Pocztowy Kalisz 11”, ul. H. Sawickiej 7A / Wyszyńskiego 7A

PUNKT SPRZEDAŻY „Filia Urzędu Pocztowego Kalisz 1”, ul. Kościuszki 1A (przy Urzędzie Miejskim)

Praca KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektromechanik pojazdów samochodowych

    KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Znajomość zagadnień diagnozowania i naprawy usterek elektrycznych oraz mechanicznych pojazdów, umiejętność posługiwania się komputerem diagnostycznym i czytania schematów elektrycznych, zmysł techniczny, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, otwartość na nowe doświadczenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. C, D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość przedłużenia umowy na dalszy okres.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu