Czy to Twoja firma?

DOCTOR sp. z o.o. praca

Kalisz

Witaj, jestem częścią zespołu "Doctor" Sp. z o.o., poradni ginekologiczno-położniczej, która od 2002 roku służy mieszkańcom Kalisza i okolic. Nasza historia zaczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy to postanowiliśmy zaoferować specjalistyczne usługi medyczne w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Od tamtego czasu skupiamy się na zapewnieniu naszym pacjentkom opieki na najwyższym poziomie.

Jako zespół profesjonalistów, jesteśmy w pełni zaangażowani w zdrowie i dobrostan kobiet, które do nas przychodzą. Rozumiemy, jak ważna jest empatia i zaufanie w relacji lekarz-pacjentka, dlatego każdego dnia staramy się być wsparciem dla naszych pacjentek, odpowiadając na ich potrzeby z największą troską i uwagą.

Chociaż nie mogę teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej oferty, zapewniam, że nasze usługi są skrojone na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej pacjentki. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą i profesjonalną radą, a nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach wiedzy medycznej i doświadczenia.

Nasz wspólnik i członek zarządu, Dariusz Czesław Samulak, jest gwarancją stabilności i odpowiedzialności, które są kluczowe w prowadzeniu działalności skoncentrowanej na zdrowiu. Wszystko to robimy, abyś Ty, nasza droga pacjentko, mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo, powierzając nam swoje zdrowie.

Zapraszam do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby wspólnie dbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pielęgniarka

    DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Położna

    • Kalisz
    Dodana

Mapa DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Kalisz
    • Zakres obowiązków

      Udzielanie pielęgniarskich świadczeń. Praca według grafiku w godz. 8-18.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu, mile widziany kurs szczepień, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Warunki zatrudnienia oraz płacy do uzgodnienia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu