HireVision

Czy to Twoja firma?

HireVision praca

Kraków

Jesteśmy HireVision – Twoim przewodnikiem w dynamicznym świecie rekrutacji. Nasza podróż rozpoczęła się w 2021 roku w historycznym Krakowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem budujemy naszą markę w branży usług HR. Choć nasz zespół jest niewielki, liczący od 2 do 10 osób, to nasze ambicje i możliwości są ogromne.

Specjalizujemy się w rekrutacjach w tak kluczowych obszarach jak IT, finanse, zaopatrzenie, HR i recruitment. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, a nasza ekspertyza i doświadczenie pozwalają nam na znalezienie idealnych kandydatów, którzy nie tylko spełniają oczekiwania techniczne, ale także doskonale wpisują się w kulturę organizacyjną firm.

Nasze wartości to fundament, na którym opieramy każdą decyzję i działanie. Zaufanie, partnerstwo i doświadczenie to nie tylko słowa – to obietnice, które składamy naszym klientom i kandydatom. Wierzymy, że tylko poprzez budowanie mocnych relacji i wzajemne zrozumienie możemy osiągnąć sukces.

Chociaż nasze korzenie są głęboko zakorzenione w Krakowie, nasze spojrzenie jest skierowane na całą Europę. Dla poszukujących wyzwań w branży IT mamy atrakcyjne oferty pracy w różnych zakątkach kontynentu. Nasze międzynarodowe projekty to szansa na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w różnorodnym środowisku.

W HireVision łączymy profesjonalizm z osobistym podejściem. Każdy klient i kandydat to dla nas unikalna historia, której chcemy być częścią. Zapraszamy Cię do poznania nas bliżej i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której każdy znajdzie miejsce dla siebie.

HireVision najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HireVision

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HireVision

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa HireVision

Adres rejestrowy

Praca HireVision - oferty archiwalne

  • Kierownik ds. Utrzymania Obiektów

    HireVision
    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Naszym klientem jest firma zlokalizowana w Piekarach Śląskich, posiadająca 30-letni staż w branży spożywczej, będąca również pionierem i liderem rynku słodkich produktów piekarniczych w Polsce, a także jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie.

      Zakres obowiązków

      • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektów zgodnie z wymogami prawa budowlanego
      • Nadzorowanie pracy podwykonawców serwisowych
      • Przygotowanie i realizacja budżetu technicznego – zbieranie ofert, wycena prac
      • Realizacja harmonogramu przeglądu obiektów
      • Nadzór nad dokumentacją techniczną obiektów

      Wymagania

      • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe - techniczne
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Mile widziana praktyczna znajomość prawa budowlanego i BHP
      • Znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
      • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

      Oferujemy

      • Elastyczne godziny pracy
      • System kafeteryjny MyBenefit (m.in. karta Multisport, bony podarunkowe, bilety do kina)
      • Bonus świąteczny i urodzinowy
      • Grupowe ubezpieczenie na życie
      • Darmowe zajęcia z j.angielskiego

Pracodawcy w Krakowie